Cinayet Sonrası Temizlik

Ülkemizde ve dünya genelinde yaşanan şiddet olaylarından sonra çok sayıda ölümlü vaka görülmektedir. Bu anlamda olay yerinin temizliği son derece önemlidir.

Firmamız sahip olduğu profesyonel hizmet anlayışı ile oldukça farklı ve geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Şirketler genelde belli başlı konularda temizlik hizmeti sunarken firmamız birçok konu ile ilgili temizlik hizmeti sunmaktadır. Sunduğumuz temizlik hizmetlerinden birisi de cinayet sonrası temizlik hizmetidir.

Sunduğumuz bu hizmet birçok kişi için garip ya da farklı gelse de istenmeyen durumda olsa cinayet ile sonuçlanan vakalar sıklıkla karşılaşılan bir durum haline gelmiştir. Ve buraların temizliği ve eski haline getirilmesi süreci oldukça profesyonelce yapılması gereken bir hizmettir. Firmamız bu anlamda birçok temizlik hizmetinde olduğu gibi bu hizmeti de sorunsuz bir şekilde sunmaktadır. Ayrıca yasal olarak onaylanmayan hiçbir hizmet firmamız tarafından sunulmamaktadır.

Cinayet Sonrası Temizlik İşlemlerinin Gerekleri

Firmamız her temizlik hizmetinde olduğu gibi cinayet sonrası temizlik hizmeti içinde hem donanım hem de temizlik ürünleri kullanmaktadır. Çünkü Cinayet olaylarında hem kan lekesi olmakta hem de işlenen cinayetten dolayı ortamda giderilmesi çok güç bir naaş kokusu olmaktadır. Firmamız bünyesinde kimyasal temizleyicilerle kanlı alanların temizlenmesi işlemi yağılırken yine özle üretim koku giderici ürünlerle de ortamın kokusu tamamı ile normale döndürülmektedir.

Bu anlamda firma personellerimiz bu tür üzücü durumlarda temizlik yapmak üzere hem mental hem de psikolojik olarak hazırlanmaktadır. Bu sayede olayın durumum her ne olursa olsun çalışanlarımız cinayet mahallinde profesyonelce temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Firmamız bu anlamda sunduğu bu hizmeti yasal makamlarca paylaştıktan sonra hizmet sunmaktadır. Bu da sunduğumuz hizmetin tamamen yasla boyutta ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Cinayet Sonrası Temizlik Hizmeti Fiyatları

Firmamız tarafından sunulan Cinayet sonrası temizlik hizmetleri için belirlenen fiyat daha çok olayın büyüklüğü ve temizlenen alanın genişliği ile ilgilidir. Sunulan hizmetin yasla olarak yetkili makamlara bildirilmesi gibi aşamaları olduğundan dolayı normal temizlik hizmetlerine göre daha fazla maliyeti olsa da firmamız sunduğu hizmetin profesyonelliğine göre en uygun fiyatı sunmaktadır.