WhatsApp
0555 732 87 00

Halıfleks Yıkama

Günümüzde öğrenci yurtlarında, camilerde ve otellerde duvardan duvara halı olarak adlandırılan halıfleksler tercih edilir. Aynı zamanda halıfleksler bazı ev ve iş yerlerinde de kullanılır. Farklı renk, desen ve tasarımlarıyla dekorasyon açısından hoş görünüm sunan halıfelkslerin sağlıklı olup olmadığı ise birçok kullanıcı tarafından araştırılan bir konudur. Halıfleks ürünlerin bakımı ve temizliği düzenli aralıklarla gerçekleştirildiği takdirde sağlık açısından bir problem meydana gelmez. Çoğunlukla halıfelkslerin bulunduğu alanlar, insan akışının ve hareketliliğin yoğun olduğu alanlardır. Bu nedenle halıfleksler hızlı bir şekilde kirlenir ve üzerinde tozlar birikir. Temizliği düzenli olarak yapılmayan halıfelksler ise zaman içinde çürümeye başlar. Ancak halıfelks temizlemek zahmetli bir işlemdir. Bu noktada firmamız devreye girerek, halıfelks yıkama hizmeti sunar. Bu hizmetten yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilir ve yaşam alanlarınızın çok daha sağlıklı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Halıfleks Halı Temizleme Fiyatları

Periyodik aralıklarla bakımı ve temizliği yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olan halıfekslerin temizleme fiyatları çeşitli faktörlere göre değişir. Bu faktörler arasında halıfleks ürünlerin boyutu ve kumaş yapısı yer alır. Ekibimiz, ürünlerin kumaş yapısına uygun temizlik malzemelerini kullanarak halıfleksleri en etkili şekilde temizler. Bununla birlikte halıfleks halılar yanlış teknikle ve yanlış malzemelerle temizlendiğinde yüzeyler üzerinde aşınmalar meydana gelebilir. Bu durumun önüne geçmek için ise profesyonel şekilde hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamız ile hizmetlerimizi sunarken her zaman en kaliteli temizlik ürünlerini kullanır. Bu sayede temizlik işlemlerinde kullanılan malzemeler, alerjik durumlara yol açmaz. Üstelik halıfleks yıkama işlemleri sonrasında halılarınızı kısa süre içinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca halıfelks yıkama işlemi, oldukça zahmetli bir işlem olmasına rağmen bütçe dostu seçeneklere sahiptir. Bu sayede zamandan ve enerjiden tasarruf ederek, uygun fiyat seçenekleri ile halıfekslerinizi yıkatabilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetten yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Yerinde Halıfleks Yıkama

Halıfleksler çoğunlukla insan hareketliliğinin fazla olduğu yaşam alanlarında kullanılır. Öğrenci yurdu, cami, iş merkezi gibi alanlarda tercih edilen halıfekslerin yerinde yıkanması ise birçok açıdan avantaj sağlar. Bu gibi alanlarda, çalışanların ya da ziyaretçilerin konforu açısından saat aralıkları dikkate alınarak planlama yapılır. Ekiplerimiz, servis ücreti almadan belirtilen adrese giderek özel ekipmanlar ve temizlik ürünleriyle halılarınızı en uygun şekilde yıkar. Daha sonra yüksek emme gücüne sahip vakumlu makinelerle halı üzerinde bulunan su çekilir. Birkaç saat içinde kuruyan halıfekslerler, yıkama işleminden sonra aynı gün içinde yeniden kullanılabilir hale gelir. Düzenli aralıklarla boydan boya halıları temizleterek, bakteri, toz, kir ve leke oluşumunu giderebilirsiniz. Uygun ücretlerle zaman ve emek gücünden tasarruf etmek için bizimle iletişime geçebilir ve yerinde halıfelks yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Halıflex Nasıl Yıkanır?

Halıfelks yıkamada başarılı sonuçlar elde etmek için profesyonel şirketlerle çalışılması gerekir. Halıfleks yani boydan boya halıları yıkamak için çeşitli özel tekniklere ihtiyaç duyulur. Bu noktada halılardaki iplik/dokuma yapısı da göz önünde bulundurulması gereken önemli faktörler arasında yer alır. Firmamız tarafından halıfeksler için öncelikle genel bir temizlik yapılır. Böylece ürünler tozdan ve kirden yüzeysel olarak arındırılmış olur. Daha sonra halıfekslerin kumaş yapısına uygun olarak seçilen malzemelerle yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yıkama işlemi, halılar üzerindeki lekelere göre gerekli miktarda tekrarlanabilir. Özel malzemeler kullanılarak yapılan yıkama işleminin ardından yüzeylerde kalan su, son teknolojiye sahip vakumlu bir cihazla çekilir ve halıfleksler kurutulur. Ayrıca ekibimiz tarafından halıfeks yıkama konusunda en ince ayrıntılar dahi dikkate alınır. Bu doğrultuda ince bir yüzeye sahip olan halılar üzerinde iz oluşumunu önlemek için kullanılan makinelerin tekerlerinin iz yapmamasına dikkat edilir. Halıfleks yıkama hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.