WhatsApp
0555 732 87 00

Villa Temizliği

Lüks konutlar arasında yer alan villalar, sadece yazlık ya da kışlık olarak kullanılabileceği gibi devamlı oturmak için de tercih edilir. Bu nedenle tıpkı apartman daireleri gibi villalarda da sık sık temizliğe ihtiyaç duyulur. Ancak villalar çoğunlukla büyük alanlar olduğu için temizlik işlemlerini profesyonel ekiplerin gerçekleştirmesi daha uygundur. Ayrıca bu noktada birçok kullanıcı tarafından temizlik süresi de önem taşır. Firmamız, birbirinden kaliteli temizlik ürünlerini ve profesyonel makineleri kullanarak, villalarınızı bir gün içinde temizler. Eşyalı ya da eşyasız villalarınız için hem normal zamanlarda hem de tadilat sonrası dönemlerde firmamızdan temizlik hizmeti alabilirsiniz. Bununla birlikte şirketimizin villa temizlik işlemleri, havuz, garaj, bodrum, çatı, dış cephe gibi geniş bir alanı kapsar. Villanın iç bölümlerinde ise avizelere dek detaylı bir şekilde temizlik işlemi gerçekleştirilir. Öte yandan villalarda zaman zaman yangın ya da su baskını gibi istenmeyen durumlar meydana gelebilir. Bu gibi durumlar için firmamızla iletişime geçerek, ekiplerimizin en kısa süre içinde evinize gelip temizlik işlemlerine başlamasını sağlayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın çok daha temiz ve steril olması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Villa Temizliği Fiyatları

Villaların temizliğinde yalnızca villanın içi değil, havuz, garaj ve çatı gibi alanlar da temizlenir. Genel olarak temizlik fiyatları, villaların boyutuna ve temizlenecek alanlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu doğrultuda villanızın özellikleri doğrultusunda fiyat bilgisi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında villa temizlik işlemlerinde şirketimiz tarafından villadaki yüzey ve zeminlere uygun olarak profesyonel temizlik ürünleri kullanılır. Ekiplerimiz, sizlerin talep ve beklentilerini dinledikten sonra temizlik yapılacak alanlar hakkında bilgi verir. Ardından temizlik işlemleri, villanızın büyüklüğü her ne olursa olsun 24 saat içinde tamamlanır. Ayrıca villa temizlik işlemlerinde özellikle dikkat edilmesi gereken çeşitli faktörler mevcuttur. Firmamız tarafından yapılan temizlik işlemleri sırasında karışıklık oluşmaması adına villa içinde ekiplerimiz dışında elektrikçi, boyacı, perdeci gibi çalışanların yer almaması beklenir. Aynı zamanda lüks yapılar olan villaların içinde antika ürünlere dek birçok farklı değerli eşya bulunabilir. Bu nedenle temizlik işlemleri esnasında son derece bilinçli ve hassas davranılmalıdır. Çeşitli yüzeyler üzerinde bilinçsizce kullanılan malzemeler eşyalara zarar verebilir. Firmamız ise tecrübeli ekiplerle, bu gibi konulara hassasiyet göstererek temizlik işlemlerini kısa süre içinde tamamlar.

Villa Temizliği Nasıl Yapılır?

Villalarınıza yönelik gerek iç gerekse dış temizlik işlemleri için firmamızla iletişime geçerek en kısa süre içinde randevu alabilirsiniz. Bu aşamada villanın büyüklüğü hakkında bilgi vererek, villanıza o doğrultuda ekip gönderilmesini sağlamanız mümkündür. Villanın içi, garaj, havuz, bodrum katı ve çatı alanındaki temizlik işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle uygulanır. Firmamız tarafından villa temizliği yapılırken, katlar arası yukarıdan aşağı doğru inilerek temizlik işlemleri gerçekleştirilir. Daha sonra talep doğrultusunda garaj ve havuz gibi alanlar da temizlenir. Öte yandan villa temizliği sırasında kullanılan malzemeler, farklı yüzey ve zeminlere özel olarak seçilir. Ayrıca kullanılan temizlik gereçleri son derece yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu sayede hiçbir yüzeyde ve eşyada çizik gibi çeşitli hasarlar meydana gelmez. Genel olarak şirketimiz temizlik işleminde kullandığı malzemelerin sertifikalı olmasına da önem gösterir. Bununla birlikte villalarınızı ister periyodik aralıklarla isterseniz de tadilat sonrası gibi durumlarda temizletmeyi tercih edebilirsiniz. Ekibimiz, villaların içinde değerli eşyalar olabileceğinin bilinci ile her aşamada özenle çalışır. Her zaman hizmetlerinin arkasında duran ve müşteri memnuniyetini birinci plana koyan firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.