WhatsApp
0555 732 87 00

Koltuk Yıkama

Ev, ofis, güzellik merkezi gibi hayatın birçok alanında kullanılan koltukların hijyeni son derece önemlidir. Genel olarak koltuklar gün içindeki kullanım sıklığına bağlı olarak kirlenir ve koltuk yüzeylerinde bakteri ve akar oluşumu artış gösterir. Bu noktada koltuk silmek, derinlemesine bir temizlik için yeterli değildir. Koltuk silme işleminde, koltuk minderleri üzerinde bulunan kir, aşağı doğru itilerek kumaşın altındaki süngere geçer. Bu nedenle koltuk silmek, tamamen hijyeni sağlayan bir uygulama değildir. Koltuk yıkama ise koltukların profesyonel bir şekilde temizlenmesini sağlar. Firmamız tarafından gerçekleştirilen koltuk yıkama işlemi, makineler ve özel kimyasallar aracılığıyla uygulanır. Koltuk yıkama işlemlerini tercih ederek, çok daha steril bir yaşam alanına sahip olabilir ve bakterilerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca düzenli aralıklarla yapılan koltuk temizleme uygulamaları sayesinde koltuklarınız çok daha uzun ömürlü olur. Hizmetlerimizden yararlanmak için firmamız uzman ekipleri ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama işleminin birçok avantajı mevcuttur. Koltukları silmek, minderleri yeteri kadar steril hale getirmediği gibi oldukça zahmetli bir iştir. Ancak profesyonel koltuk yıkama hizmetini tercih ederek hem zahmetten kurtulabilir hem de koltuklarınızın özel makinelerle derinlemesine temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte koltuk yüzeylerinde zaman içinde bakteri ve akarlar oluşabilir. Astım ve alerjik hastalığı bulunan kişiler için bu gibi etkenler oldukça sakıncalıdır. Bakteri ve tozları engellemek için de düzenli olarak koltukların yıkanması tavsiye edilir. Koltuk yıkama fiyatları ise koltukların boyutuna ve kumaş yapısına göre farklılık gösterir. Koltuk yıkama işleminden önce koltuğun kumaş yapısı tespit edilir. Kısa bir ön hazırlıktan sonra ise uygun malzemelerle yıkama gerçekleştirilir. Tertemiz ve lekesiz koltuklara uygun fiyat garantisiyle sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuklar hem işlevsel olarak hem de estetik açıdan yaşam alanları için son derece önemli bir yere sahiptir. Genellikle koltuklar sık kullanıldığından dolayı zamanla kirlenir. Ayrıca çeşitli nedenlerden dolayı koltuk yüzeylerinde lekelenmeler meydana gelebilir. Bu gibi durumlar, toz ve bakterilerin üremesine ve sağlıksız bir ortam oluşmasına yol açar. Bu nedenle koltukların belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Elle yapılan temizlik işlemleri ise yüzeysel ölçüde etki sağlar. Bu noktada firmamız devreye girerek profesyonel anlamda koltuk yıkama hizmeti verir. Ayrıca şirketimiz yerinde koltuk temizleme hizmeti sunarak da kullanıcılar için kolaylık sağlar. Yerinde koltuk yıkama hizmeti, özel makine ve temizlik gereçleri sayesinde pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Hem zamandan kazanmak hem de enerji kaybından kurtulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Koltuk Yıkama Fiyatları 2022

El ile koltuk temizliği yapmak oldukça zahmetli bir işlemdir. Koltuk yüzeylerinde yağ, yemek lekesi gibi birçok farklı leke türü bulunabilir. Bu lekeler de koltuklara zarar verirken ayrıca kötü bir görünüm oluşmasına da sebep olur. Koltukların silinmesi ise bu lekelerin yalnızca yüzeysel olarak giderilmesini sağlar. Silme işlemi büyük bir güç uygulanarak gerçekleştirilse dahi kimyasallar süngerlerin iç kısmına işlemez. Üstelik yoğun kimyasallar kullanılarak yapılan koltuk silme işlemleri, özellikle astım, kronik nefes darlığı gibi sağlık sorunları yaşayan kişiler için büyük ölçüde risklidir. Ayrıca koltuklar silindikten sonra kuruma süresi de uzun sürer. Bu nedenle profesyonel koltuk yıkama hizmeti birçok açıdan avantajlıdır. Koltuk temizleme fiyatları ise bu gibi zorluklar dikkate alındığında uygun seçeneklere sahiptir. Firmamız yerinde koltuk yıkama hizmeti vererek, kararlaştırılan tarihte belirlenen adrese gider ve hızlı bir şekilde yıkama işlemini gerçekleştirir. Yıkama işleminden sonra yaklaşık birkaç saat içinde koltuklarınız yeniden kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmak için firmamız ekipleri ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.