WhatsApp
0555 732 87 00

Hizmetlerimiz

Depo Temizliği

Depo temizliği sırasında öncelikli olarak zemin ve duvar temizliği yapılmalıdır. Temizlik sırasında kullanılan malzeme depo içerisinde bulunan ürün ve eşyalara göre özenle seçilmelidir.


Dış Cephe Cam Temizliği

Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için irtibat bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bütün dış cephe cam temizliği istekleriniz firmamız tarafından eksiksiz olarak gerçekleştirilecektir.


Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği konusunda en kaliteli hizmeti size sunmakta olan şirketimiz müşteri odaklı ve garantili olarak binaların dış cephe yüzeylerinde temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir.


Fuar Temizliği

Fuar temizliği konusunda uzman olan şirketimiz kurulum işlemleri ve diğer hazırlıklarının bitmesini ardından hızlı bir şekilde temizlik işlemlerini başlayarak hijyenik bir ortam sunmaktadır.


Halıfleks Yıkama

Duvardan duvara özelliği olan bu halı türlerini yerinden sökerek taşıyıp yıkayıp tekrar geri getirmek ve yerine yerleştirmek imkansız olduğu için en mantıklı seçenek yerinde halıfleks yıkama hizmeti almak olacaktır.


Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama firmamız hakkında uzun yıllardır tecrübesi ile başarılı bir şekilde koltuk yıkama hizmeti veren firmamız sahip olduğu tecrübe ile hizmet sunduğu bölgede sektöre yön veren firmalardan biridir.


Ofis Temizliği

Ofis içerisinde temizlik yapılması için profesyonel olan ekip tarafından ofis temizliği düzenli bir şekilde yapılması halinde ofis içerisi daha hijyenik ve kullanıma uygun şekilde olacaktır.


Plaza Temizliği

Bu bağlamda şirket olmuş tecrübesi ve kalitesini birleştirerek bütün bu özelliklere sahip olmakla birlikte plaza temizliğikonusunda tercih edilen sektörün lider konumdaki firmalarındandır.


Tadilat Sonrası Temizlik

Tadilat sonrası temizlik, konut, ofis, apartman temizliği gibi kolay bir temizlik işlemi olmadığı için kullanılacak temizlik malzemelerinin daha güçlü olması gerekir.


Tekne Temizliği

Yukarıda da belirttiğimiz gibi tekne temizliği  yapılmadan önce sorunlu bölgelerin  tespit edilmesi gerekmektedir. Daha sonra  uygun malzeme temini sağlanarak temizlik işlemine başlanabilir.


Villa Temizliği

Villa içerisinde personellerimiz tarafından villa temizliği işlemleri yapılırken personellerimiz dışında kimsenin bulunmaması gerekmektedir.


Yalı Temizliği

Yalı temizliği hizmetimizde inşaat sonrasında veya  aktif olarak ikamet amaçlı kullanılması  fark etmeksizin gereken temizlik işlemi yapılmaktadır.


Yat Temizliği

Temizlik firmamız mesleki eğitimi yapılmış, konusunda uzman yat temizlik personelleri ile hizmet verdiği temizlik sektöründe yat temizliği konusunda çığır açmış olan bir firma olarak hizmet vermektedir.