WhatsApp
0555 732 87 00

Böcek İlaçlama

Yaşam alanlarının böceklerden arındırılması sağlık açısından olduğu kadar görünüm olarak da çok önemlidir. Bazı durumlarda böceklerden kurtulmak için bu alanda deneyimli firmalardan profesyonel destek alınması gerekir. Life Temizlik olarak geniş temizlik hizmetlerimiz içerisinde böceklere yönelik ilaçlama hizmetini de sizlere sunuyoruz.

İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama konusunda en sık talebin görüldüğü bölgeler arasında ilk sıralarda yer alır. 1 milyondan daha çok çeşidi bulunan böcekler, dünya ekosisteminde görevleri açısından oldukça önemli canlılardır. Fakat böceklerin bu önem durumu insanların yaşadıkları alanda olumsuz yönde etki oluşturur. Haşere ismiyle de bilinen bu canlılardan gerçek anlamda kurtulmak ise doğru biçimde yapılan böcek ilaçlama ile mümkün olur. Life Temizlik ekibi olarak bu konuda insanlara etkin çözümlerle hizmetlerimizi sunuyoruz.

İstanbul Böcek İlaçlama Şirketi

İstanbul genelinde sık sık karşılaşılan birbirinden farklı haşere çeşidine karşı son derece başarılı bir şekilde ilaçlama yapıyoruz. Sunduğumuz özel böcek ilaçlama yöntemlerimiz ile hem haşerelerden hem de onların taşıdıkları bulaşıcı tipteki hastalık risklerinden müşterilerimizi sorunsuz bir şekilde korumayı amaçlıyoruz.

Haşere İlaçlama

Hayatın hemen her yerinde insanların karşısına çıkan haşere ve böcek çeşitleri ile biyolojik, kimyasal ya da fiziksel biçimde mücadele edilen yöntemlere ilaçlama adı verilir. Haşere ilaçlama, tam anlamıyla profesyonellik gerektirir. Yetkisi ve deneyimi bulunmayan kişiler tarafından yapıldığı zaman son derece ciddi sorunlara yol açabilecek bir uygulamadır. Bilinçsiz ve bunun eğitimini almamış kişilerin yaptığı ilaçlamalar sonucunda insanların, hayvanların ve çevrenin sağlığı tehlikeye atılır. Life Temizlik olarak en hijyenik ve güvenilir yöntemler ile ilaçlamalarımızı yapıyoruz.

İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları

İstanbul böcek ilaçlama fiyatları en fazla merak edilen konulardan birisidir. İlaçlama fiyatları, son derece geniş bir yelpazede seyreder. Fiyat aralıkları üzerinde etkili olan unsur sayısı oldukça fazladır. İlaçlamada tercih edilen yöntem ya da alanın büyüklüğü gibi unsurların tamamı fiyat aralıkları üzerinde doğrudan rol sahibi olur. Life Temizlik kalitesi ile hem fiyat hem performans açısından müşteri memnuniyetini amaç edinerek hizmetlerimizi sunuyoruz.

Pire İlaçlama

Pire ilaçlama da hemen her yerde sıklıkla ihtiyaç duyulan uygulamalar arasında yer alır. Açık ile kapalı alanlarda uyguladığımız pire ilaçlama yöntemlerinde farklılıklar vardır. Açık alanlarda sırt pompası kullanıp püskürtme yöntem ile pire ilaçlarını ilgili bölgelere uygularız. Ev ve iş yeri tarzındaki kapalı alanlarda ise sisleme ilaçlama şeklinde adlandırılan, dumanlama tekniği olarak da kabul edilen ULV ilaçlama yöntemini tercih ederiz. Dumanlama tekniği ile en minik çatlaklara dahi ulaşan pire ilacı, son derece kısa süre içinde pirelerin yok olmasını sağlar. Bu nedenle en kapsamlı pire ilaçlama tekniği olarak da kabul görür.

İstanbul Ev İlaçlama

İstanbul ev ilaçlama hizmetleri arasında her çeşit haşere ve böcek mevcuttur. Evde ortaya çıkan ve rahatsızlık oluşturan tüm haşere çeşitleri için özel ilaçlama tekniklerimiz vardır. Bu sayede son derece kısa bir zaman dilimi içinde hem rahatsızlık veren hem de sağlık açısından tehdit oluşturan haşerelerden kurtulmak mümkün hale gelir.

İstanbul Pire İlaçlama

Uyguladığımız pire ilaçlama yöntemlerimiz ile yok edilen pirelerden tam anlamıyla kurtulmak mümkündür. Pire ilaçlaması yaptıktan sonra yumurtalardaki pirelerin çıkmasını bekleriz. Gerekli sürenin ardından da kesin çözüm için yeniden ilaçlama yaparız. Pire ilaçlaması için onların anatomik yapılarına uygun ve bağışıklıklarının olmadığı ilaç çeşitlerini kullanırız. Bu sayede de müşterilerimize kesin çözüm sunarız.

İstanbul Haşere İlaçlama

Böceklerden kurtulma noktasında farklı ilaçlama yöntemleri uygularız. Bazı ilaçlama tekniklerinde kullandığımız ilaçlar, haşerelerin tipine ve hedef alanın durumuna göre keskin kokuya sahip olabilir. Bazı ilaçlarımız da ise hiç koku yoktur. Tercih ettiğimiz yöntemlerin bir kısmını ise birbiriyle benzer şekilde uygularız. En sık bilinen ve çoğu zaman uyguladığımız ilaçlama yöntemlerimiz ise; termal sıcak sisleme yani FOG, Larvasit uygulaması, ULV cihazları ile soğuk şekilde sisleme, jel yem uygulaması ve rezidüel ilaçlama uygulaması şeklindedir.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları, en fazla araştırılan konuların başında yer alır. İlaçlama hizmetlerimiz, son derece kapsamlıdır. Bu nedenle fiyat skalası üzerinden rol sahibi olan pek çok unsur bulunur. Bu unsurların başında ise uygulanacak alanın büyüklüğü gelir. Çünkü alan büyüklüğü, uygulama sırasında kullanacağımız ilacın oranını belirler. Bu nedenle alanın yüz ölçümü büyük önem arz eder. Aynı zamanda böceğin türü de fiyat aralıklarında rol oynar. Her böceğe aynı ilacı ve aynı yöntemi uygulamamaktayız. Buna bağlı olarak da fiyat aralıklarımız farklı rakamlarda seyreder. Life Temizlik olarak müşterilerimize hem en avantajlı hem de en kusursuz hizmeti sunmayı amaç edindik.

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Evde böcek ilaçlama nasıl yapılır?

Evde böcek ilaçlama hizmetlerimizde böceklerin türüne göre uygulayacağımız yöntemi ve kullanacağımız ilacı belirleriz. Ardından ilaçlama yapılacak alanı bu işlem için hazırlarız. Sonrasında da hızlı ve sorunsuz bir şekilde ilaçlama işlemini yaparız. Evlerde böcek ilaçlama hizmetlerini genel olarak ilkbahar ve yaz aylarında uygularız. Çünkü bu dönemler, böceklerin oluşumu için en müsait zaman dilimidir.

  1. Böcek veya haşere ilaçlama garanti süresi?

Haşere ve böcek ilaçlama hizmetimizin garanti süresinin kaç ay olduğu da çok sayıda kişi tarafından merak edilen noktalar arasında yer alır. İlaçlama hizmetimizin garanti süresi haşerelerin çeşidine bağlı olarak farklılık gösterir. Pire gibi sürekli üreme şeklinde olan canlılar için süreli biçimde garanti vermek son derece zordur. Ancak haşere ve böceklere karşı verdiğimiz garanti süresi 6 ay şeklindedir.

  1. Böcek ilaçlama fiyatları nelerdir?

Böcek ilaçlama fiyatları, bu hizmeti almak isteyen müşteriler tarafından yoğun bir şekilde araştırılır. Life Temizlik ekibi olarak müşterilerimize en kusursuz ve başarılı hizmeti en cazip rakamlar ile sunmayı amaç edindik. Ancak fiyat aralıklarımız farklı unsurlara göre şekil alır. Mekanın büyüklüğü, böceklerin türü ve yoğunluk oranı fiyat skalasına direkt olarak etki eder. Alanında uzman kadromuz ile kısa süre içinde cazip rakamlarla verimli hizmet sunuyoruz.

  1. Güvenilir ilaçlama firması nasıl belli olur?

Böcek ilaçlama hizmeti sunan firmaların biyosidal ilaçları kullanabilme raporlarının bulunması gerekir. Bununla beraber firmalar, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı şekilde faaliyetlerini sürdürmelidirler. İlaçların da belgeli olması son derece önemli bir konudur. Aynı zamanda firmada çalışan personellerin de biyosidal ürünleri kullanabilir belgesi olmalıdır. Life Temizlik ailesi olarak, tüm bu detaylara özen göstererek hizmetlerimizi sunuyoruz.

  1. İlaçlama yapılan ortam ne zaman kullanılmaktadır?

Böcek ilaçlama yöntemlerimizi uygularken kokusuz teknikte evde bulunulmasında sakınca olmaz. Kokumu yöntemde ise ilaçlamadan birkaç gün önce alanın havalandırılması gerekir. İlaçlama sonrasında ise etkiyi azaltmamak adına 10 gün temizlik yapılmamalıdır.

  1. Acil böcek ilaçlama yaptırabilir miyim?

Acil şekilde ilaçlama hizmeti almak da mümkündür. Life Temizlik ekibi olarak aciliyet gerektiren durumlarda son derece hızlı bir şekilde ilaçlama işlemini sunuyoruz.

  1. Böcek ilaçlamada kullanılan kimyasallar zararlı mı?

Hizmet sırasında kullandığımız ilaçlar, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Life Temizlik olarak, kullandığımız bütün ilaçlar insanların, hayvanların ve çevrenin sağlığını tehlikeye atmaz. Bizi güven içinde tercih edebilirsiniz.

  1. Böcek ilaçlama gıdalara zararı var mı?

Sağlığın tehlikeye atılmaması açısından ilaçların, gıda ile temasının önlenmesinde fayda vardır. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı dahi olsa, gıdalardan uzak tutulması son derece önemli bir konudur.