WhatsApp
0555 732 87 00

Tadilat Sonrası Temizlik

Ev ve iş yeri gibi çeşitli alanlarda yapılan tadilatlar sonucunda toz ve kir oluşur. Özellikle eşyalı şekilde gerçekleştirilen tadilatlarda hem evin geneli hem de eşyalar kirlenir. Bu kirlilik sonucunda temizlik yapmak ise zahmetli ve vakit gerektiren bir iştir. Bu noktada profesyonel bir şekilde temizlik hizmeti veren firmamız devreye girerek kullanıcılar için kolaylık sağlar. Çeşitli tadilat işlemleri sonrasında öncelikle kaba temizlik uygulanır. Kaba temizliğin ardından ise süpürme, toz alma, parlatma gibi işlemler gerçekleştirilir. Firmamız profesyonel temizlik ürünleriyle kısa bir süre içinde inşaat ve tadilat işlemleri gören alanları eski haline getirir. Böylece zamandan tasarruf ederek, ev ya da ofisinizin hijyenik bir hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. Gerek kaba inşaat gerekse tadilat işlemleri sonrasında ev ya da ofisinizin temizlenmesi için şirketimizi tercih edebilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

Genel olarak ev ve ofislerde yapılan tadilatlar beraberinde çeşitli zorluklar getirir. Özellikle eşyalı evlerde yapılan tadilatlar sonrasında temizlik yapmak belli bir emek ve zaman gerektirir. Bu noktada ise firmamız devreye girerek hem inşaat alanları hem de ev ve ofisler için profesyonel hizmet sağlar. İnşaat sonrası temizlik fiyatları ise temizlenecek alanların boyutuna göre farklılık gösterir. Bu doğrultuda detaylı bir şekilde bilgi almak için firmamızla iletişime geçerek fiyat bilgisi talebinde bulunabilirsiniz. Bunun dışında tadilat sonrası temizliklerde, ekipte çalışan kişi sayısı, kullanılacak makineler ve dezenfektasyon yapılıp yapılmayacağı gibi çeşitli faktörler de fiyatları etkiler. Çoğunlukla inşaat kalıntılarını temizlemek, standart bir ev temizliğine oranla daha zordur. Uygun fiyat seçenekleriyle bu zahmetten kurtulmak ve temizlik hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Kaba İnşaat Temizliği

Ev ve iş yeri gibi farklı alanlarda çeşitli tadilatlar yaptırarak arzu ettiğiniz yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz. Ancak tadilat işlemlerinden sonra oluşan artık ve kirlerden kurtulmak zahmetli bir iştir. Bu noktada ise planlı bir temizlik programıyla tadilat yapılan alanları kirlerden arındırmak mümkündür. Firmamız tarafından İstanbul içinde yapılan kaba inşaat temizliğinde öncelikle duvar kalıntıları, inşaattan çıkan harç, bant gibi çeşitli malzemeler temizlenir. Daha sonra çeşitli malzemeler kullanılarak mutfak, banyo ve farklı alanlardaki detaylı temizlik işlemlerine geçilir. Üstelik firmamız, temizlik işlemlerini TSE standartlarına uygun temizlik ürünleri kullanarak gerçekleştirir. İnşaat sonrası oluşan kaba ve detaylı temizlik gereksinimleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tadilat Sonrası Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Tadilat sonrası temizlik işlemlerinde öncelikle temizlenecek alanın boyutu hakkında bilgi alınır. Daha sonra alanın boyutu doğrultusunda ekipler ve gerekli ekipmanlar hazır hale getirilir. İlk olarak fayans yapımında çıkan tozlar, duvar ve boya kalıntıları, bant, silikon ve harç gibi artık malzemeler temizlenir. Bu aşamada cam kazıyıcı ve özel makinelerle etkili temizlik işlemleri gerçekleştirilir. Ayrıca tadilat sonrası temizlik, standart bir temizlik kadar kolay olmadığı için kullanılacak malzemelerin de bu doğrultuda güçlü etkilere sahip olması gerekir. Güçlü temizlik malzemelerinin yardımıyla cam gibi yüzeylerdeki kalıntılar yumuşatılır. Bu sayede cam yüzeyler çizilmeden ve hasar görmeden temizlik işlemleri gerçekleştirilmiş olur. Bunun dışında inşaat ve tadilat sonrasında lavabolardaki fayansların arasında kalan alçı ve boyalar da detaylı bir şekilde temizlenir. Mutfak dolapları ve tezgâhların temizliğinde ise kimyasal içermeyen malzemeler tercih edilir. İnşaat sonrasında hijyenik bir ortama kavuşmak için her konuda büyük bir özenle çalışan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Tadilat Sonrası Temizliğinde Dikkat Edilecekler

İnşaat sonrası temizlik, profesyonel ekipler tarafından uygulanmalıdır. Özellikle çelik, granit, ahşap gibi yüzeylerin çizilmeden temizlenmesi hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle tadilat sonrası temizlik işlemlerinde her eşya için farklı bezler kullanılmalıdır. Aksi takdirde bezler üzerinde kalan ufak kalıntılar, mobilyaların çizilmesine sebep olabilir. Bu bilinçle çalışan ekiplerimiz, özel olarak eğitim almış personellerle hizmet verir. Bununla birlikte inşaat sonrası temizlik işlemlerinde çeşitli makinelere gereksinim duyulur. Özellikle ahşap yüzeylerde makine kullanılması gerekiyorsa, makine kullanımında su seviyesi az ya da kuru olarak tercih edilmelidir. Çelik yüzeyler için ise farklı malzemeler kullanılmalıdır. Firmamız tarafından hem kapsamlı temizlik hem de detay gerektiren temizlik işlemleri özenle gerçekleştirilir. Firmamızdan tadilat sonrası temizlik hizmeti almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.