WhatsApp
0555 732 87 00

Yat Temizliği

Ev, ofis, araba, yat gibi farklı yaşam alanlarının düzenli aralıklarla temizlenmesi oldukça önemlidir. Bütün gün denizin tuzlu suyuna maruz kalan teknelerin yüzeylerinde zaman içinde deformeler ve çürümeler meydana gelebilir. Hem deformeleri engellemek hem de teknelerin daha hijyenik bir hale gelmesini sağlamak için ise temizlik yapılması gerekir. Ayrıca bu noktada temizlik işlemlerinin alanında tecrübeli ve profesyonel ekipler tarafından yapılması büyük ölçüde avantaj sağlar. Evlerde kullanılan standart deterjanlar ve temizleme yöntemleri tekneler için her zaman uygun değildir. Öte yandan bilinçsizce kullanılan temizlik malzemelerinin tekne yüzeyinde çeşitli problemlere yol açma riski bulunur. Profesyonel bir temizlik hizmeti için özenle çalışan ve farklı yüzeyler için uygun temizlik araçlarını kullanan firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Bu alanda hizmet almak için ise ister web sitemiz üzerinden isterseniz de telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Temizliği

Tekne temizliği periyodik aralıklarla yapılması gereken bir uygulamadır. Teknelerde hijyenik bir ortam oluşturmak ve teknelerin ömrünü uzatmak için gerek iç gerekse dış yüzey temizliği gerçekleştirilmelidir. İç yüzey temizliğinde, teknelerin iç kısmının zemin özelliklerine uygun malzemeler tercih edilmesi gerekir. Bunun için ise firmamız tarafından öncelikle teknelerin hangi maddelerden üretildiği ve bu maddeler için en uygun temizlik yöntemlerinin neler olduğu belirlenir. Daha sonra profesyonel tekne temizliği, ekiplerimiz tarafından birbirinden kaliteli malzemelerle titizlikle gerçekleştirilir. Bununla birlikte teknelerde yapılan temizlik uygulamalarında genel alanların dışında makine alanlarının da temizlenmesi gerekir. Bu noktada ise mümkün olduğunca hassas davranılmalıdır. Firmamız tecrübeli ekiplerle ve büyük bir hassasiyetle çalışarak, motor ve diğer parçalara zarar vermeden temizlik işlemini gerçekleştirir. Dış yüzey temizliği ise daha nadir olarak tercih edilmekle birlikte teknelerin karaya çıkarılmasıyla mümkün olur. Türkiye’nin neresinde olursanız olsun tekne temizliği hizmetinden yararlanmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Yat Temizliği Fiyatları

Yatlar bir ulaşım aracı olmanın yanı sıra lüks yaşam alanları olarak da kabul edilir. Su ile temas halinde olan teknelerde kirlenme daha fazla yaşanır. Bu nedenle yatlarda düzenli aralıklarla temizlik yapılması oldukça önemlidir. Ayrıca yat temizliği yapılırken yatın yüzeyinin hangi maddelerden üretildiği göz önünde bulundurulmalıdır. Yat temizliği fiyatları ise birçok faktöre göre değişiklik gösterir. Bu faktörler arasında yatın üretildiği madde, kullanılan temizlik malzemeleri ve yatın boyutları ön plana çıkar. Firmamız, teknelerin yüzeylerine en uygun malzemeleri seçerek kaliteli bir hizmet sunar. Bu sayede tekne yüzeylerinde çizilme ya da zarar görme gibi riskler ortadan kaldırılır. Firmamızla iletişime geçerek, teknenizin özellikleri doğrultusunda fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Gemi ve Yat Temizliği Nasıl Yapılır?

Bütün gün suyla temas halinde olan teknelerde çeşitli kirlenmeler dışında yosun ve küf lekelenmeleriyle de sıklıkla karşılaşılır. Bu küf lekeleri vaktinde temizlenmediği takdirde artış gösterebilir. Bu yüzden gerek görünüm gerekse sağlığa uygunluk açısından küf ve yosun lekelerinin giderilmesi gerekir. Firmamız tarafından öncelikle tekne yüzeyinde bulunan lekelerin yapısı belirlenir ve bu doğrultuda uygun malzemeler tespit edilir. Aynı zamanda firmamız temizlik işlemlerinde var olan lekelerin giderilmesinin yanı sıra leke oluşumunu azaltmak için de çeşitli teknikler uygular. Bunun dışında tekne temizliği işlemlerinde motorun bulunduğu alanlara da son derece dikkat edilmesi gerekir. Tecrübeli ve donanımlı ekiplerle çalışan firmamız, temizlik işlemini motor ve diğer parçalara zarar vermeden özenli bir şekilde gerçekleştirir. Gemi ve yatlarınıza yönelik temizlik işlemleri için müşteri memnuniyetini birinci planda tutan ve güvenilir bir hizmet politikası benimseyen firmamızı tercih edebilirsiniz.