Hizmetlerimiz

Öğrenci yurtları, camiler ve oteller gibi bir çok yer halıfleks adı verilen boydan boya veya duvardan duvara olarak adlandırılan halı türlerini kullanmaktadır. Bu halı türlerinin kullanıldığı yerler genellikle yoğun bir biçimde insan akışına sahip olmaktadır. Bu yüzden halıfleksler çok çabuk kirlendiği için bu halı türünün sık sık yıkanması gerekmektedir. Sık sık yıkanan halıflekslerin aşınmaması ve zarar görmemesi için profesyonel olarak yıkanması gerekmektedir.

Halıfleks Yıkama Hizmetimiz

Duvardan duvara özelliği olan bu halı türlerini yerinden sökerek taşıyıp yıkayıp tekrar geri getirmek ve yerine yerleştirmek imkansız olduğu için en mantıklı seçenek yerinde halıfleks yıkama hizmeti almak olacaktır. Bu hizmeti sunmakta olan firmamız servis ücreti talep etmeden halıfleks kullanan yerlere piyasada mevcut şartlar altında bulunan en iyi ve en kaliteli yerinde yıkama hizmetini sunmaktadır. Üstelik firmamız bu hizmeti sunarken kalite düzeyi yüksek bu hizmeti ve sektördeki en uygun fiyatlar ile gerçekleştirmektedir. Bu işi yapan ve kaliteli iş yapmadığı halde fahiş fiyat talep eden diğer firmalar gibi uçuk fiyatlar talep etmemektedir. Firmamızın talep ettiği ücretler ekonomik boyutlarda olup her keseye uygun fiyatlar olarak ön plana çıkmaktadır.

Yerinde Halı Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Ücretsiz servisi ile belirtilen adrese giden uzman ekibimiz profesyonel ekipmanlar ve kaliteli ürünleri kullanarak boydan boya olan halılarınızı usulüne uygun olarak yıkadıktan sonra yüksek emme gücüne sahip olan makinalarımız ile halı üzerinde bulunan suyu çektikten sonra aynı gün içerisinde tekrar halıfleks olarak adlandırılan bu halılar kullanıma uygun hale gelmektedir. Birkaç saat içinde kuruyan halıfleks halılarda bu süre kış aylarında çok kısa bir süre daha devam etmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu bu halıfleks yıkama hizmeti sayesinde duvardan duvara halıya sahip olan müşterilerimiz büyük bir rahatlığa erişmektedir. Ayrıca çok düşük bedeller ödeyerek aşırı zahmetli olan  bu işten  hiç zahmete girmeden kurtulan müşterilerimiz maddi açıdan karlı bir sonuç elde etmelerinin yanı sıra  yorgunluk ve enerji kaybı gibi durumlar ile de karşılaşmadıkları için zamandan da tasarruf ederek halıfleks yıkama  konusu ile alakalı olarak bütün avantajlardan faydalanmış olmaktadır.

Halıfleks Yıkama Hizmeti Veren Firmamız Hakkında

Müşterilerini memnun etme üzerine odaklı bir hizmet politikası izleyen firmamız tarafından temizlenerek hijyenik bir hale getirilen halıfleksler kullanılan kaliteli ürünler sayesinde hiçbir zaman alerjik durumlara yol açmaz. Halıfleks yıkama işlemi sona erdikten sonra güven içerisinde halılarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Siz de diğer müşterilerimiz gibi firmamızın sunmuş olduğu üstün ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız geç kalmadan firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz. İletişim bilgilerimize ulaşmak ve detaylı bilgi almak için iletişim kısmında yer alan irtibat bilgilerimizden bize ulaşarak müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile gerekli bilgilere ve hizmetlerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.