WhatsApp
0555 732 87 00

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği uzmanlık gerektirmekte olan ve uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir iştir. Dış cephe üzerinde temizlik yapıldığı sırada dış cephe yüzeyinin metal taş ve benzeri yüzeylerden oluştuğu unutulmamalı ve her yüze farklı olarak değerlendirilmelidir. Çünkü her yüzeyin temizlenmesinde kullanılan temizlik kimyasalları kendine özgü olmalıdır. Dış cephe yüzeylerinin temizlenmesinde kullanılmakta olan kimyasallar tamamen Türk Standartları Enstitüsü belgesine sahip olmalı ve Türk Standartları Enstitüsü belgesine sahip olan ürünler tercih edilmelidir.

Dış Cephe Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Yanlış ürün tercih edilerek yapılan dış cephe yüzey temizlik hizmeti etkili ve kalıcı bir çözüm üretmek yerine verimli olmayan geçici ve dış cepheye zarar veren bir hizmet olacaktır. Dikkatsiz bir şekilde yapılan dış yüzey temizlik hizmetleri ile başarıya ulaşmak asla mümkün değildir. uzmanlar tarafından yapılan açıklamalarda dış cephe temizliği yılda en az iki defa yapılması halinde binanın korozyona karşı korunduğu ifade edilmektedir. Bu yüzden uzmanlar tarafından dış cephe temizliğinin yılda en az iki kere yapılması yönünde tavsiye edilmektedir. Bilinçli ve sorumluluk sahibi kişiler tarafından yapılan dış cephe temizlik işlemleri binaların dış cephesinin maruz kaldığı yağmur kar ve toz ile alakalı olarak en üst düzeyde koruma sağlamaya yardım etmekle beraber estetik olarak da binanın görünümünün korunmasını sağlamaktadır.

Dış cephe temizlik işlemlerini yapan personeller iş güvenliği açısından şirket tarafından eğitimden geçirilmeli ve konuda sorumluluk sahibi kişiler çalıştırılmalıdır. Şirketimiz bu konuda çok hassas olmakla beraber iş güvenliği uzmanları aracılığı ile personellerinin konuda eğitimini sağlamakta ve tüm personellerinin sağlık sigortasını eksiksiz olarak ödemektedir. Bu müşteriye güven veren bir uygulama olmaktadır.

Dış Cephe Temizliği Hizmeti Veren Firmamız Hakkında

Dış cephe temizliği konusunda her türlü titizliği gösteren firmamız en kaliteli malzemeleri ve ekipmanları kullanarak almış olduğu güvenlik tedbirleri eşliğinde profesyonel olarak hizmet vermekte ve uzman çalışanlarıyla binaları ilk günkü görünüşlerine kavuşturmaktadadır. Şirketimizin dış cephe temizliği için kullandığı kaliteli malzemeler ve tecrübesi sayesinde ortaya çıkardığı iş ile sektördeki diğer faaliyet gösteren firmalar ile farkı ortaya çıkmaktadır. Müşteriler tarafından belirlenen zaman aralığında problemsiz olarak dış cephelerin temizliğini gerçekleştiren firmamız yüksek kalite ve hizmet standartları ile tercih edilen konumda yer almaktadır.

Hizmetlerimize Ulaşmak Hakkında

Dış cephe temizliği konusunda olabileceğiniz en kaliteli hizmeti size sunmakta olan şirketimiz sunmuş olduğu hizmetleri müşteri odaklı olarak gerçekleştirerek garantili olarak binaların dış cephe yüzeylerinde temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Şirketimiz temizlik işlemine başlamadan önce fizibilite çalışması yaparak ücretsiz olarak keşif imkanını da müşterilerine sağlamaktadır. Şirketimizin sağladığı ayrıcalık dolu temizlik hizmetlerine ulaşmak için web sitemizin iletişim kısmında yer alan irtibat bilgilerini kullanarak müşteri danışmanlarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.