WhatsApp
0555 732 87 00

Yangın Sonrası Temizlik

İnsanların karşılaşmaktan en çok korktuğu afetlerden birisi yangındır. Genel olarak yangınlar, tedbirsizlik veya güneş ışınları gibi farklı sebepler kaynaklı olarak ortaya çıkabilir. Ardında ciddi hasarlar bırakan yangın durumundan sonra yangının çıktığı ortamı eski haline ve temiz bir görünüme ulaştırmak için alanında tecrübeli bir firma ile çalışılması gerekir. Firmamız profesyonel temizlik ürünleri ve uzman temizlikçileri ile yangın sonrasında oluşan koku, görüntü kirliliği ve benzeri hasarları detaylı biçimde temizleyerek eski haline getirir.

Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Yangın sonrası yapılacak temizlik işlemleri, özenli ve dikkatli bir temizlik süreci gerektirir. Öncelikle yangın sonrasında eşyalarda ve ortamda oluşan hasarlar incelenir. Yangının bıraktığı tahribat oranına göre kurtarılabilecek eşya ve malzemeler ayrılır. Daha sonra tavan ve duvar bölgeleri üzerinde oluşan is lekeleri temizlenerek ortamın havalandırılması sağlanır. Gerekli olan boya işlemlerinin tamamlanmasıyla da ortamdaki yangın izleri yok edilir. Yata, koltuk ve masa gibi kurtarılabilecek olan eşyalar ise profesyonel koşullar altında temizlenir. Firmamız tarafından kapsamlı ve detaylı temizlik işlemleri alanında uzman ekipler dahilinde gerçekleştirilir.

İstanbul Yangın Sonrası Temizlik Şirketi

Büyük bir titizlik ve dikkat gerektiren yangın sonrası temizlik işlemleri için doğru firmanın seçilmesi oldukça önemlidir. Bu doğrultuda yıllarda birçok kişinin ilk tercihleri arasında bulunan firmamız ile sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde müşterilerimizin yüksek memnuniyetini kazanıyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz aracılığıyla İstanbul sınırlarındaki çoğu lokasyona hızlı bir şekilde ulaşım sağlıyoruz. Yangın sonrası temizlik işlemiyle ortamın eski haline dönmesini hedefleyen aşamalar ile çalışıyoruz. Bölgeyi detaylı ve dikkatli bir şekilde inceledikten sonra yangın sonrası temizlik sürecine başlarız. Siz de yüksek hijyen ve güvenlik altında çalıştığımız firmamızı deneyimleyebilirsiniz.

Yangın Sonrası Temizlik Fiyatları

Profesyonel temizlik hizmetlerimiz temizlik işlemini gerektiren duruma göre planlanır. Yangın sonrası temizlik fiyatları belirlenirken afet sonucunda oluşan hasarın büyüklüğü ve miktarı göz önünde tutulur. Bir konutta ya da işyerinde yangın çıktığı zaman bazen tüm yapı hasar alırken bazen de yalnızca yapının bir bölümü hasar alır. Bu sebeple yangın sonrası yapılan temizlik fiyatları da hem yangının büyüklüğüne hem de oluşan zararın durumuna bağlı olarak şekillenir. Temizlik işlemlerde güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamış olan firmamızın olanaklarından yararlanmak için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

Yangın Sonrası Temizliğin Önemi

Yangın sonrası yapılan temizlik işlemi kirliliğin tüm yüzeye ve ortama yayılmış olmasından kaynaklı olarak oldukça uğraştırıcı bir işlemdir. Yangının bıraktığı izlerin ve yanmışlık durumuna göre eşyaların ayıklanması için uzman ekipler rol üstlenir. Bütün ortamı detaylı biçimde inceleyen ekipleri, temizlik konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip oldukları için işlerini hızla yaparlar. Böylelikle yangın yerinin sahibi de önemli uğraşlardan kurtulmuş olur. Ayrıca uzmanlar tarafından yapılan yangın sonrası temizlik ile yangının olduğu ortam tamamen eski haline döner.