WhatsApp
0555 732 87 00

Tente Temizliği

Restoran ya da kafelerde güneş ve yağmurdan korunmaya imkan tanıyan sağlayan yapılara tente adı verilir. Bu ürünler aynı zamanda pergola olarak da bilinir. Zaman içinde kullanıma bağlı olarak kirden ya da hava şartlarından dolayı tenteler kötü şekilde görünebilir. Bu durumlarda ise tente temizliği yapılması gerekir. Life Temizlik olarak tente temizliği, kusursuz şekilde sunduğumuz hizmetlerden arasında yer alır. Bu hizmetimiz ile mekanların dış görüntüsüne büyük oranda etki eden bu mekanizmaların en iyi biçimde görünmesi mümkün hale gelir.

Tente Temizliği Nasıl Yapılır?

Farklı tente seçenekleri göre değişik şekilde uyguladığımız tente temizliği yöntemlerimiz vardır. Tentelerin temizliği işlemini genel olarak mesai saatleri dışında yaparız. Temizlik sırasında tercih ettiğimiz malzemeler, özellikle tentenin kumaşında bulunan kalıcı şekildeki lekelerin başarılı biçimde giderilmesi açısından son derece önemlidir. Mekanik tipte dizayn edilen tente seçeneklerinin temizliği için bazı özel cihazlar kullanırız. Tentelerin kumaşlarına yönelik kimyasallar tercih ederiz. Tente temizliği, hem kafe hem de restoranların dış görünümü için son derece büyük önem arz eder. Bu ürünler, mekanlara farklı bir hava kazandırır. Düzenli şekilde gelen müşteriler ise kirli ya da lekeli tentelerden kaynaklı olarak rahatsızlık hissi yaşayabilir. Özellikle nargile gibi tütün ürünlerinin tüketiminin yoğun olduğu mekanlarda tente temizliği işleminin daha şık periyotlarda yapılması gerekir. Kafe ya da restoran gibi yerler için tentelerin temizliği en az 2 haftada veya ayda bir şeklinde yapılmalıdır. Life Temizlik ekibi olarak farklı mekanların tentelerini kısa süre içerisinde ve kusursuz biçimde hijyenik bir hale getiriyoruz.

Tente Temizliği Fiyatları

Tente temizliği fiyatları, bu noktada en fazla merak edilen detaylar arasında yer alır. Temizlik ilminin fiyat aralıklarına etki eden bazı unsurlar bulunur. Bu unsurlar arasında en önemli sayılanları; tentenin kumaş dokusu, çalışma mekanizması ve büyüklüğü şeklindedir. Bu nedenle temizlik işlemi için net bir rakam vermek mümkün değildir. Life Temizlik olarak pek çok farklı tente çeşidini başarılı bir şekilde temizliyoruz. Sunduğumuz hizmetler ile her zaman müşterilerimizin memnuniyeti kazanmayı amaç edindik.

Branda Temizliği

Dış mekanlarda sık sık kullanılan tenteler, kötü hava koşulları ve kullanımdan dolayı gibi kirlenir. Yağmur, kar ya da rüzgar, tentelerin özellikle üst katmanında toz ve leke bırakır. Bunlar çoğu zaman yağmurla arınır. Ancak iç kısımlarda oluşan kirler, çoğu zaman kalıcıdır. Mekanlara gelen müşterilerin gözüne de genel olarak direkt bir şekilde bu iç katmandaki kirler takılır. Bu nedenle düzenli şekilde tenteleri temizletmek gerekir. Nargile ya da sigaradan dolayı oluşan nemden ötürü tavana yapışan siyah ve sarı mantar lekeleri, zaman içinde mekanın karanlık görünmesine neden olur. Life Temizlik ekibi olarak, bu sorunu tam anlamıyla ortadan kaldırmayı vaat ederek çalışmalarımızı yürütüyoruz. Temizlik işlemimizin ardından mekanın hem aydınlık görünüme kavuşmasını hem de temiz olmasını sağlıyoruz.