WhatsApp
0555 732 87 00

Plaza Temizliği

Günümüzde iş sahaları geliştikçe plaza kullanımı da yaygınlık kazanır. Genellikle kurumsal firmaların yer aldığı plazaların gerek iç gerekse dış cephe temizliğinin düzenli aralıklarla yapılması gerekir. Birçok plazanın dış cephesi çoğunlukla camla kaplıdır. Plazaların çok katlı olması ise cam silme işlemini büyük ölçüde zorlaştırır. Bu noktada devreye giren firmamız, profesyonel ekiplerle çalışarak plazaların dış cephe temizliğini yapar. Ayrıca dış cephe temizliğinde dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunur. Firmamız, olası kazaların önüne geçmek için gerekli tüm güvenlik önlemlerini alarak çalışmaya başlar. Bununla birlikte şirketimiz, plazaların iç temizliği konusunda da profesyonel hizmet verir. Plazaların genel temizliği için temizlik personeli temin edilmesinin yanında çok çeşitli hizmetlerimiz bulunur. Yeni plazaların inşaat sonrası temizliğinin yapılmasından plazalarda yer alan ofislerin temizlenmesine, plazalardaki halı temizliğinden iç ve dış cephe cam temizliği gibi ihtiyacınız olabilecek tüm işlemler için firmamız ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu doğrultuda firmamız en kısa süre içinde uygun bir randevu oluşturur. Üstelik firmamızla irtibat kurduğunuz takdirde ekiplerimiz ücretsiz bir şekilde keşif hizmeti sunar. Müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutan firmamızdan güvenle ve uygun fiyat seçenekleriyle ihtiyacınız olan hizmetleri alabilirsiniz.

Plaza Temizliği Fiyatları

Plaza temizliği düzenli aralıklarla yapılması gereken bir uygulamadır. Bu durum plaza içindeki markaların saygınlığının yanı sıra hijyen açısından son derece önemlidir. Genellikle plazaların içinde birçok ofis ve ofis içlerinde de birçok eşya bulunur. Ayrıca plazalar gün içinde pek çok kişinin ziyaret ettiği ve hareketliliğin yoğun olduğu alanlardır. Bu doğrultuda firmamız, uzman ekiplerle çalışarak plazalar için en uygun temizlik yöntemlerini belirler. İç – dış cephe ve detaylı ofis içi temizlik hizmetleri ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plaza temizlik fiyatları ise temizlik yapılacak alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Öte yandan fiyatlar, plazaların boyutu dışında iş yüküne bağlı olarak da değişir. Bunun dışında plazaların dış cephesinde yer alan camların kirlilik sebebi her zaman aynı değildir. Camlar pek çok farklı sebepten dolayı kirlenebilir. Ekiplerimiz tarafından kirlilik sebebi belirlenerek bu doğrultuda uygun malzemeler tercih edilir. Malzemelerdeki bu değişkenlik de fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alır. Firmamız, son teknoloji ekipmanlarla donanımlı ve tecrübeli personellerle hizmet verir. Bu hizmetten yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerimiz ve size özel çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Plaza Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Önemli marka ve şirketlerin iş yeri olarak bilinen plazalarda genellikle birçok ofis yer alır. Ayrıca plazalar, gün içinde pek çok insanın giriş çıkış yaptığı iş merkezleridir. Bu nedenle plazaların genel temizliklerinin günlük rutin olarak gerçekleştirilmesi önem taşır. Ancak plazalar çok katlı ve büyük alanlar olduğu için temizlik uygulamaları büyük bir koordinasyon ve ekip çalışması gerektirir. Plazanın genel iç temizliği, iç ve dış cephe temizliği ve ofis içi detaylı temizlik işlemleri için firmamız profesyonel ekiplerle çalışır. Plazalardaki ofislerin temizliği için tecrübeli personeller temin edilir ve bu noktada plaza çalışanlarının iş saatleri dikkate alınır. Daha sonra ofis içi temizliğe geçilir ve çöpler boşaltılır, süpürme işlemleri yapılır, uygun temizlik ürünleri kullanılarak masa üstleri ve zeminler silinir. Plazaların dış cephe temizliğinde ise cam cephelerin silinebilmesi için asansörlü ve vinçli sistemler kullanılır. Genel olarak dış cephe temizliğinde personelin iş ve iş güvenliğiyle ilgili gerekli eğitimleri almış olması gerekir. Firmamız bu konuya özel olarak hassasiyet gösterir gerekli donanıma sahip personelleri bünyesinde barındırır. Bu doğrultuda, dış cephe temizliğinde gerekli olan tüm güvenlik önlemleri sağlandıktan sonra işlemlere başlanır. Plazaların iç ve dış temizlik işlemleri için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.