Hizmetlerimiz

Yerinde koltuk yıkama hizmeti günümüzde en çok tercih edilen ve teknolojisin kaliteye en çok etki ettiği temizlik hizmetlerinin başında gelmektedir. Daha önceki dönemlerde yaşam ve çalışma alanlarından koltuk takımları taşıma sırasında zarar görebilmekte ve çeşitli sebeplerle yıpranmaktaydı. Koltuk takımları en çok zararı nakliyat esnasında görmektedir. Firmamız tarafında sunulan yerinde koltuk yıkama hizmeti ile personellerimiz koltuklarınızı verdiğiniz adrese gelerek çok kısa sürede tertemiz ve hijyenik olarak yıkarken kısa sürede kurutma işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Bu kaliteli hizmet neticesinde gün içerisinde koltuklarınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Firmamız tarafından gerçekleştirilen yerinde koltuk yıkama hizmeti ile koltuk takımlarınızız kumaş cinslerine göre en uygun ve birinci sınıf koltuk yıkama şampuanları ve koltuk yıkama sektörü için üretilmiş en son teknoloji donanımları kullanmaktayız. Koltuklarınız hem kısa sürede yıkanmakta hem de yıkama esnasında hiçbir zarar görmezken aynı zamanda koltuk takımlarının hijyeni de sağlanmış olmaktadır.

Buhar teknolojili Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Yerinde koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız bu alanda teknolojinin en son nimetlerinden faydalanılarak buharlı koltuk yıkama hizmetini sağlamaktadır. Sunduğumuz bu buharlı koltuk takımı yıkama hizmetinde ilk olarak koltuk takımları buharlı makinelerle verilen buharla her tarafı derinlemesine ıslanması sağlanmaktadır. Yüksek seviyedeki buhar gücü sayesinde koltuk takımlarındaki en zorlu ve inatçı kir ve lekeler bile erimektedir. Daha sonraki aşamada temizliğe hazır hale gelen koltuklardaki tüm mikrop, bakteri ve diğer haşereler buharın sıcaklığına dayanamayarak tamamıyla hijyenik bir hale gelmektedir. Bu sayede hem derinlemesine temizlik sağlanırken koltuk takımlarının tam anlamıyla hijyeni sağlanmış olmaktadır.

Buhar gücü ile koltuk takımlarının derinlemesine ıslatılmasında sonra koltukların kumaş cinsine uygun birinci sınıf ve anti bakteriyel özelliği olan koltuk şampuanları ile özel koltuk makineleri ile iyice yıkanma işlemi gerçekleştirilmektedir. En son noktada ise yüksek derecede emiş özelliğine sahip vakumlu makinelerle koltuklardaki tüm kir ve nem çekilerek temizlik hizmeti sonlandırılmış olmaktadır. Yerinde koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız gün içerisinde tüm hizmeti bitirerek koltuklarınız tekrar kullanıma sokma garantisi vermektedir.