Hizmetlerimiz

Ülkemizde son yıllarda hem yaşam hem iş alanlarında hem de toplu kullanım ve ibadet yapılan camilerde en çok tercih edilen halı türlerinin başında halıfleksler gelmektedir. Yerinde halıfleks yıkama hizmeti sunan firmamız ülkemizde bu denli yoğun bir şekilde kullanılan ve temizliği oldukça zor olan hizmeti en profesyonel şekilde sunmaktadır. Halıfleksler diğer halılar ile karşılaştırıldığında tek parça olarak serilmeleri ve fiziki boyutunun normal halılara daha büyük olmalarından dolayı gerekli kalite ve donanım olmadan gerçekleştirilmesi oldukça zor bir yıkama hizmetidir.

Halıfleksler yıkanırken tercih edilecek halı yıkama deterjanının seçimi oldukça önemlidir. Çünkü halıfleks yıkama işlemlerinde olabilecek ufak bir hata bütünün görselini etkileyecektir. Halıfleks çeşitlerinin derinlemesine yıkanarak temizlenmesi oldukça önemlidir. Tek parça halı çeşidi olduğundan dolayı hem derinlemesine hem de hijyenik bir temizlik sağlanması gerekmektedir. Firmamız temizlik esnasında yüzeylerin il günkü gibi görünmesini sağlarken kesinlikle herhangi bir zarar vermemektedir.

Sorunsuz Halıfleks Yıkama Hizmeti

Halıflekslerin yüzeyleri ve dokumaları normal halılara göre farklılık göstermektedir. Ayrıca halıfleksler toplu kullanım alanlarında çok daha fazla şekilde tercih edildiğinden dolayı çok daha fazla ve derinlemesine kirlenmektedir. Bundan dolayı yerinde halıfleks yıkama hizmeti sunan firmamız yıkama işlemlerinde halıfleks dokusu ile dost birinci sınıf halı şampuanları kullanırken aynı zamanda halı yüzeyine zarar vermeyen halı yıkama makinesi başlıklarını tercih etmektedir. Ayrıca tercih edilen halı yıkama makinelerinin derinlemesine temizlik özelliği firmamız makinelerinin olmazsa olmaz özellikleri arasında yer almaktadır.

Yerinde Halıfleks Yıkama Hizmetlerinde Kurutma Aşaması

Halıfleks çeşitlerinin yıkanma işleminden sonra kurutulması aşaması diğer halılara göre daha zor ve özenli bir şekilde yapılmalıdır. Özellikle yerinde yıkama işlemlerin bu durum daha zor olmakta ve zaman ile yarışılmaktadır. Bu halıların sık yapısından dolayı kurutma işlemi tam anlamıyla yapılmalıdır. Yoksa nemli kalan halılarda kokma görülürken mikrop ve bakteriler için oldukça uygun bir ortam sağlanmış olmaktadır. Yerinde halıfleks yıkama hizmeti sunan firmamız böyle bir duruma mahal vermemek için en son teknolojik vakumlu kurutma makineleri ile detaylı ve tam kurutma hizmeti sunmaktadır.