Hizmetlerimiz

Hiç arzu edilen bir durum olmasa da yangınlar günümüzün bir gerçeğidir. Yangın sonrası temizlik hizmetleri bu anlamda oldukça önemli bir hizmettir.

Firmamız birçok temizlik hizmetini sunabilmektedir. Bunu sağlamak adına hem kalite, hem donanım, hem tecrübe hem de hizmet çeşitliliğini en üst seviyede tutmaktayız. Doğal afetlerde yaşam alanlarında görülen sorunlardan biridir. Bunla içerisinde en yıkıcı tahribatı ise yangınlar oluşturmaktadır. Bu anlamda da yaşam ve çalışma alanlarının tekrar kullanılabilmesi için oldukça detaylı ve profesyonel bir temizlik hizmeti gerekmektedir.

Firmamız yangın sonrası yaşam ve çalışma alanlarının tekrar eski haline getirilmesi için gerekli donanım, teknoloji ve ekipmana sahip durumdadır. Yangın sonrasında gerçekleştirilecek temizlik hizmetlerinde kullanılan ekipman ve temizlik ürünlerinin yangına özel olarak üretilmesi oldukça önemlidir. Ayrıca gerçekleştirilecek temizlik hizmetlerinde her türlü güvenlik önlemleri firmamız tarafından alınmaktadır.

Yangın Sonrası Temizlik Hizmetinin Aşamaları

Yangın sonrası temizlik hizmetinin kaliteli ve tüm güvenlik önlemlerinin alınmış şekilde yürütülmesi gerekmektedir. Bu anlamda bu hizmet hassas bir işçilik ve ekipman gerektirmektedir. Firmamız bünyesinde gerçekleştirilen bu hizmet ise şu şekilde sağlanmaktadır;

  • Öncelikli olarak yangın vakasının yaşandığı yer iyice havalandırılmalıdır.
  • Daha sonraki aşamada başta elektrik tesisatı olmak üzere tüm tesisatların kapalı olduğuna dikkat edilmelidir.
  • Bu temizlik oldukça önemli bir temizlik olduğu için öncelikli olarak temizlik yapılacak mekânın tam olarak boşaltılması sağlanmalıdır.
  • Bu aşamadan sonra yangının verdiği zarara göre özel kimyasal ürünler ve ekipmanlarla temizlik işlemlerine başlanmalıdır. Burada temizlik yapılırken aynı zamanda yangının kötü kokusunun ortadan kaldırılmasına yönelik temizlik ürünleri kullanılmalıdır.
  • Deforme olmuş noktalar için yangının profesyonel yardım sağlanmalıdır.
  • Ayrıca yangından etkilenen tüm ev eşyalarının temizliği ayrı bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Burada kullanılan temizlik malzemelerinin seçiminde eşyanın niteliği ve özelliği göz önüne alınmaktadır.

Firmamız tarafından gerçekleştirilen yangın sonrası temizlik hizmetinin her aşaması için alanında uzman kişiler hizmet sunmaktadır. Bu sayede alan en kadar büyük ve yangının etkisi ne kadar fazla olursa olsun yaşam ve çalışma alanları kısa sürede tekrar kullanıma hazır hale getirilmektedir.