WhatsApp
0555 732 87 00

Yalı Temizliği

Şirketimiz uzun yıllar boyu temizlik sektöründe temizlik sektöründe yer almakta olan bir firma olup siz kıymetli müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmak için sektöre  meydana gelen değişiklikleri sürekli olarak takip ederek kendisini ve hizmet politikasını geliştirmektedir. Bunun için hem teknolojinin sağladığı imkanlardan faydalanan hem de personellerine bu yönde eğitimler veren şirketimizin adı  kaliteli hizmet ile birlikte bütünleşmiştir.

Yalı Temizliği Hizmetimiz

Şirketimiz tarafından yapılan yalı temizliği %100 garantili olarak yapılmaktadır. Yalılarınız içerisinde bulunan değerli eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan ve  olan bunun sorumluluğunu her taşıyan temizlik şirketimiz hiçbir eşyanızı zarar görmeden temizler. Aynı zamanda  eşyaların haricinde yalı içerisinde kalan hiçbir yer zarara uğratılmadan  temizlenmektedir. Yapılan  temizlik işlemleri için en kaliteli malzemeler kullanılmakta olup  yapılan temizlik işlemi sonucunda yalınız  hijyenik ve ferah bir ortama kavuşur.

Yalı Temizliği Nasıl Yapılır?

Yalı temizliği hizmetimizde inşaat sonrasında veya  aktif olarak ikamet amaçlı kullanılması  fark etmeksizin gereken temizlik işlemi yapılmaktadır. Müşterilerimiz tarafından belirlenen randevu tarihinde temizlik yapılacak olan yalının büyüklüğü ve durumu gibi etkenler göz önünde bulundurularak yalı temizliğinde çalışacak personel sayısı firmamız tarafından yapılan kontroller sonucu belirlenmektedir. Müşteri tercihine göre sadece erkek personel ile temizlik hizmeti yapılabildiği gibi isteğe bağlı olarak sadece bayan personel ile veya kamu personel ile temizlik yaptırma imkanı da müşterilerimiz için mevcuttur. Bu konuda son karar tamamen müşterimize aittir. Personelimiz tarafından sonra temizlik hizmeti inşaat sonrası veya aktif olarak kullanılmakta olan eşyalı alan olması gibi durumlardan etkilenmeden yapılmaktadır.  Temizlik işleminin yapılacağı yalının eşyalı olması halinde konusunda uzman olan ve  firmamız tarafından  mesleki olarak eğitimden geçirilmiş olan personelimiz eşyalarınızı hiçbir zarar istemeden ve herhangi bir olumsuzluğa ya da aksaklığa neden olmadı temizlik işlemini en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirecektir. Personelimiz tarafından yapılan temizlik işleri sadece iç kısımlarda ve yüzeysel olarak yapılmamaktadır. Dip bucak temizlik olarak ifade ettiğimiz detaylı bir şekilde yalı içerisindeki ulaşılması en zor kısımlara kadar büyük bir titizlik ile temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca banyo, balkonlar, tuvalet, mutfak, duvarlar,  kapılar,  kalebodur zeminler, pimapen ve çerçeveler gibi temizlenmesi gereken bütün bölümler ve alanlar için kaliteli ve ince bir temizlik hizmeti tarafımızdan sunulmaktadır.

Yalı Temizliği Hizmeti Sunmakta Olan Firmamız Hakkında

Yalı temizliği hizmeti sunan firmamız her zaman için en iyi ve en kaliteli hizmeti müşterilerine sunarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman için koşulsuz şartsız sağlamaktadır. Çünkü müşterilerimizin memnuniyetinin var olması aynı zamanda firmamızın var olması demektir. Bu yüzden müşterilerimiz her zaman başımızın tacıdır. Firmamız ve  hizmetleri hakkında gerekli bilgiyi almak için iletişim kısmında yer alan irtibat bilgilerimizden firmamıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.