Hizmetlerimiz

Villanızın ne kadar büyük olduğuna bakılmaksızın bir iş günü içerisinde profesyonel olarak temizlik hizmeti vermekte olan personellerimiz tarafından baştan sona temizlendikten sonra size teslim edilmektedir. İster eşyalı olsun, ister taşınma öncesi veya inşaat sonrası olsun villanızın yapılması gereken tüm temizlik işleri için firmamıza güvenebilirsiniz. Firmamız villa temizliklerinde havuzdan garaja, bodrumdan çatıya, camdan dış cepheye, mutfaktan avizeye, kadar çok detaylı bir şekilde derinlemesine temizlik yapmaktadır. Ayriyeten villalarda yaşanabilecek olan, yaşanmasını kesinlikle istemediğimiz su baskını ve yangın gibi olumsuz durumlarda acil temizlik hizmetlerimiz ile kısa süre içerisinde olay yerine gelerek bu olumsuz durumunu temizliğinde kullanılan makine ve temizleyici maddeler ile hijyenik olarak temizliğe başlanmaktadır. Personellerimiz bütün temizlik yapılacak alanların temizleme işlemleri hakkında detay bilgileri bilmekte ve bu bilgilerini uygulamalarına yansıtmaktadır.

Villa Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Özellikle villalar için dekorasyon işlerini yürüten bazı firmalar da temizlik firmalarının dekorasyon işlemleri bitmeden olaya dahil edilmesi ile işlerin daha kolay yapılacağı gibi yanlış bir algı oluşabilmektedir. Bu tamamen yanlış bir algıdır çünkü böyle bir durumda bütün işler birbirine karıştığı için bu işten hem villa sahibi hem de temizlik şirketleri oldukça zarar görmektedir. Maddi ve manevi zarar bir yana iş güvenliği ve hijyen konusunda yaşanan aksaklıklar yüzünden hem villa içerisinde yapılan tadilat hem de temizlik işleri aksamakta ve zaman kaybına yol açmaktadır. Bu yüzden içerisindeki çalışmalar bitmemiş olan bir villa içerisinde temizlik işlemleri başlattılmalıdır.

Villa içerisinde personellerimiz tarafından villa temizliği işlemleri yapılırken personellerimiz dışında kimsenin bulunmaması gerekmektedir. Perdeci, boyacı, elektrikçi gibi villa içerisinde çalışan kişilerin işlerinin firmamız tarafından temizlik işlerine başlanılmadan önce mutlaka işlerini bitirmeleri müşterilerimizden rica edilmektedir. Personellerimiz tarafından kullanılan temizlik teknikleri ile villa içerisinde katlar arası yukarıdan aşağıya doğru inerek temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir. Taşınma işlemi gerçekleştikten sonra villanın her yerindeki camlar ve zeminler temizlik firmamız tarafından temizlenmektedir. Villanın konumuna ve özelliklerine göre yüksek camların bulunması halinde firmamızın sahip olduğu yükseltici platformlar kullanılarak cam cepheler basit ve hızlı bir şekilde yıkanmaktadır. Kusursuz temizliği kendine görev edinen firmamız 24 saat içerisinde bütün temizlik işlemlerini gerektiği gibi yaparak sonlandırmaktadır.

Firmamızın Villa Temizliği İle ilgili Diğer Hizmetleri

Yeni taşınılan villalarda spor odaları, kazan dairesi, otopark havuz gibi bölümlerde temizlik ve hijyenin sağlanması çok önemlidir. Özellikle yaz mevsimi geldiğinde ve havalar ısınmaya başladığı zamanlarda gerekli önlemlerin alınmaması halinde haşere oluşumu da görülebilmektedir. Bu yüzden geç kalmadan tedbir alınmalı ve gerekli ilaçlamalar yapılmalıdır. Villa temizliği hizmeti veren firmamız bu konuda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu konuyla ilgili en çok talep edilen husus inşaatı yeni bitmiş olan villalar da havuzların içerisinde bulunan kir ve kalıntılardan kurtularak havuz temizliğinin yapılması ve hijyenik bir hale getirilmesidir. Firmamız bu konuda da müşterilerinin bir numaralı yardımcısı olmaktadır.