WhatsApp
0555 732 87 00

Tekne Temizliği

Firmamız tekne sahiplerine ve teknik kullanıcılarına temizlik konusunda yardımcı olmak için çalışmaktadır. Tekneler sürekli su ile temas ettiği için küflenme sorunu yaşanmasının önüne geçilmelidir. Bu yüzden önce teknenin sorunlu bölgeleri belirlenerek bu soruna çözüm bulmaya yönelik adımlar atılmalıdır.

Tekne Temizliği Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Yukarıda da belirttiğimiz gibi tekne temizliği  yapılmadan önce sorunlu bölgelerin  tespit edilmesi gerekmektedir. Daha sonra  uygun malzeme temini sağlanarak temizlik işlemine başlanabilir. Öncelikli olarak yapılması gereken tekne üzerindeki pisliğin temizlenmesidir.  Tekne üzerindeki pislik giderildikten sonra tekne tamamen deniz suyundan arındırılmak zorundadır. Tekne temizliğinin yapımında ana temizlik malzemesi olarak su kullanılmalıdır. Tekne kaba pisliklerden ve tozlardan arındırıldıktan sonra asıl temizlik işlemine geçilmelidir. Tekne temizliği sırasında kullanılan temizlik ürünleri sert ürünler olmamalıdır. Tekne temizliğinde kullanılan bütün ürünler yumuşak malzemeden seçilmelidir. Aksi taktirde  tekne üzerinde çizikler oluşması kaçınılmaz son olmaktadır.

Tekne Temizliği hizmetimiz Hakkında

Firmamız tekne temizlik  işlemleri sırasında tekneniz için en uygun olan ürünleri kullanmaktadır. Özel olarak  üretilmiş olan tekne sabunları,  yeme tekme temizlik işlemleri için üretilmiş olan yumuşak süngerler  bu ürünlerden bazılarıdır. Bu ürünlerin kullanılması sayesinde ya temizlik işlemleri esnasında hiçbir çizilmeye ya da yıpranma sorunu görülmemektedir.

Tekneler suya dayanıklı malzemelerden yapılmış olmasına rağmen sürekli deniz suyu ile temas ettiği için bazı kısımlarda küfre yapar gibi sorunlar oluşabilmektedir. Bu tarz sorunlar ile karşılaşılmasının nedeni düşük kalitede temizlik malzemelerini kullanılması yüzünden olmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan bütün malzemeler ve ekipmanlar yüksek kaliteli ürünler olup bu tarz sorunlar ile karşılaşmaya  neden olmazlar. Daha önce  uygulanmış olan malzemeler yüzünden bu tarz sorunlarla karşılaşıldığı takdirde firmamız düşük dereceli olan kireç çözücü temizlik malzemeleri ile bu sorun da ortadan kaldırmaktadır. Firmamız  tarafından yapılan temizlik işlemlerinde tekne içerisinde yer alan deniz suyu tamamen dışarı atılmadan temizlik işlemi başlamamaktadır. Ayrıca  tekne içerisinde temizlik işlemi bitirdikten sonra arındırılma işlemi yapılıp iyice kullandıktan sonra parlatma işlemi de yapılmaktadır. Tekne temizliğinin en önemli kısmı parlatma kısmıdır. Bu işlem sırasında  aynı zamanda çiziklere de müdahale edilmektedir.

Tekne temizliği firmamız İle iletişime Geçebilirsiniz

Tekne temizlik sektöründe en kaliteli hizmeti  her daim müşterilerine sunmakta olan firmamız en iyi ve en kaliteli hizmeti veren firmalar arasında kendine yer edinmiştir. Sektördeki öncü firmalar arasında yer alan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı ve garanti hizmetler sunan bir firma olarak bilinmektedir. Firmamız tekneleriniz için yaptığı temizlik işlemlerinde tüm yüzeylerde yapmış olduğu temizlik işlemleri için çizik ve yıpranmaların olmayacağına dair garanti vermektedir. Tekne temizliği konusunda fiyat almak ve temizlik hizmetimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınız ile alakalı cevaplar için firmamız  ile irtibat kısmındaki bilgilerimizden iletişim kurabilirsiniz.