Hizmetlerimiz

Beklenmedik Durumlarda Temizlik

Genel temizliğin dışında bazı beklenmedik durumlarda detaylı temizlik yaptırmaya ihtiyacınız olabilir. Son zamanlarda yaşanan yoğun yağışlardan dolayı bazı ev ve iş yerlerini su bastığı olmuştur. Su baskını temizliği, temizlik firmalarının verdiği önemli hizmetlerden birisidir.

Evlerimizin veya iş yerlerimizin detaylı temizliklerini yaptırabilmek için temizlik şirketlerinden yardım alırız. Lokal olarak lekelerin temizlikleri gibi genel temizliklerin de yapılabilmesi için uzman ekiplere ve doğru temizlik malzemelerine ihtiyaç vardır. Doğru tekniklerle ve malzemelerle yapılması gereken temizlikler için tecrübeye de ihtiyaç duyulmaktadır. Evinizin ya da iş yerlerinizin günlük temizliklerini yapabilmeniz için belki çok ihtiyacınız olmasa da detaylı temizlikler için daha profesyonel dokunuşlar gerekmektedir.

Su Baskını Temizliği

Son zamanlarda yaşanan yoğun yağışlar neticesinde ev ve iş yerlerinde su baskınları yaşanmaktadır. İçeride bulunan eşyaların ve ortamın genelinin bu baskınlar sonucunda oldukça kirlenmektedir. Kendi çabalarınızla temizliğini yapabileceğiniz gibi daha iyi sonuç alabilmeniz için temizlik firmaları aracılığı ile temizliklerinin yapılması gerekecektir. Bu gibi durumlarda öncelikli olarak ortama dolmuş olan suların boşaltılması gerekmektedir. Uygun ekipmanla suyun boşatılmasından sonra temizlik işlemine başlanabilir. Bu noktadan sonra eve ya da iş yerine dolan suyun yapısı da önem arz etmektedir. Eğer lağım suyu dolmuş ise daha etkili temizlik malzemelerinin hijyeni sağlaman adına kullanılması gerekecektir. Daha sonra ortam temizliğinin yapılabilmesi için makinelerle ve uzman ekiplerle çalışılmalıdır. Bu sularla gelecek olan çamur ve mikroplar kolayca sizleri hasta edebileceğinden en kısa zamanda temizliklerinin yapılmaları önemlidir. İnsanlar bu tip durumlarda çabucak paniğe kapılacaklarından psikolojileri kötü etkilenecektir. Ayrıca su baskınlarından sonra oluşacak olan bakteri üremesi, koku ve nem gibi yaşanacak olumsuzlukların çözümü için uygun temizlik malzemelerinin kullanılması gerekmektedir.

Temizlik Firmaları

Bu tarz durumlarda temizlik şirketleri arasında firmamız uzun yıllardır yaptığımız işlerden dolayı kazandığımız tecrübelerden hangi lekeler ve durumlar için hangi yöntemin kullanılacağı bilinir. Sizlerin yapacağı temizliklere nazaran temizlik şirketleri firmamız aracılığı ile daha hijyenik bir ortama ve istenilen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Gerekli araştırmalar yapılarak ortamın durumuna göre doğru yöntemlerle yapılması gereken temizlik firmamız tarafından yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanacaktır.