Hizmetlerimiz

Firmamız gelişen çeşitli olaylar sonucunda ortaya çıkan kirliliği yetkili makamların incelemesinden sonra sorunsuz bir şekilde temizleyebilmektedir.

Olay yeri temizliği hizmeti birçok kimse için garip gelse de günümüzde çeşitli sebeplerden dolayı ölüm yaralanma ya da kavgaların olduğu çok sayıda olay meydana gelmektedir. Ve bu olay yerlerinin gerekli mercilerin incelenmesi işleminden sonra yüksek standartta temizlenmesi oldukça önemli bir hizmettir.

Firmamız tarafından sunulan olay yeri temizlik hizmeti yetkili mercilerin onayı olmanda ve gerekli yetkili incelemeleri yapılmanda kesinlikle gerçekleştirilmemektedir. Gerekli onay işlemlerinden sonra olayın çeşidine göre olay yerinen genişliğine göre farklı yöntem ve tekniklerle firmamız temizlik hizmetini sunmaktadır.

Olay Yeri Temizlik Hizmeti Aşamaları

Olay yeri temizlik hizmeti birçok kişi için gereksiz ya da saçma bir hizmet gibi görülse de günümüzde olay yeri temizliği gerektiren çok sayıda durum olmaktadır. Firmamızın hizmet sunduğu olay yeri temizlik hizmetini gerekli olduğu durumların başında doğal ölüm, kaza sonucu ölüm, genel kazalar, çürük kalıntıları, intihar, intihar girişimi, şüpheli ölüm, kan ve vücut sıvıları, toplu cinayet, yaralanma ya da şiddetli kavga gibi durumlar olmaktadır.

Firmamızdan olay yeri temizlik hizmetinin talep edenler arasında  işletmeler, yakınları vefat edenler, mülk sahipleri, ev sahipleri, konutlar, belediyeler, polis ve diğer adli makamlar başta gelmektedir. Bu anlamda profesyonel hizmet anlayışımız gereği şirketimiz ihtiyacınız olan her an sizlere hizmet sunmaktadır. Çünkü bu tür olaylar sonucunda çok büyük oranda görülen kan lekelerinin giderilmesi ve olayın yaşandığı yerdeki diğer kötü kokuların ortadan kaldırılması oldukça zor ve zahmetli olmaktadır. Firmamız olay yeri temizlik hizmetleri için gerekli hizmetleri sunmakta ve yasla prosedürler doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

Olay Yeri Temizlik Hizmeti Fiyatları

Firmamız tarafından gerçekleştirilen olay yeri temizliği hizmetleri için olayın boyutu ve temizlenecek alanın genel durumu belirleyici durumdadır. Bu hizmet için özel temizlik malzemelerini gerektirmesi ve bazı durumlarda özel adli aşamaların olmasından dolayı özellikli hizmet kapsamına girmektedir. Bu sebeple normal hizmetlerden daha büyük bir bedelle olay yeri temizliği hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır.