Hizmetlerimiz

Günümüzde temizlik hizmetlerinin profesyonelleşmesi sonucu artık büyük kurumların temizlik hizmetleri de kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Firmamız sahip olduğu personel kalitesi, sayısı, fiziki alan, teknoloji ve donanım olarak kurumsal temizlik şirketleri arasında oldukça saygın bir konuma sahiptir. Kurumsal şirketlerin temizlik hizmetleri diğer temizlik türleri ile karşılaştırıldığında çok daha zor ve geniş imkânların gerekli olduğu bir hizmettir. Bu sebeple bu hizmeti sunabilmek için oldukça büyük bir yeterlilik ve tecrübe gerekmektedir.

Kurumsal temizlik hizmetleri, Ticaret Merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Belediyeler, Kamu kurumları gibi yüksek kapasiteli alanların tüm temizlik ihtiyaçlarını tek elden sunulmasıdır. Bu sebeple bu hizmetlerde süreklilik esastır. Olabilecek her hangi bir aksama tüm kurumun olumsuz etkilenmesine sebep olabileceğinden dolayı hatasız bir temizlik hizmeti sunulmalıdır.

Yüksek Standartlı Kurumsal Temizlik Hizmeti

Firmamız sahip olduğu tecrübe ve kaliteli ile birlikte, hizmet sunulacak yerin fiziki durumu ne kadar büyük olursa olsun birçok kurumun temizlik hizmetlerini sunabilecek yeterlilik ve kaliteye sahiptir. Bu anlamda firmamız bünyesinde kurum temizliğinde sürekli hizmet sunacak personel için hizmet içi eğitim faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

Firmamız Türkiye genelindeki kurumsal temizlik şirketleri içerisinde sahip olduğu tecrübe anlamında en güvenilir firmaların başında gelmektedir. Kurumsal anlamda kaliteli bir hizmet sunabilmek için aynı anda onlarca temizlik personeli ve makinenin hizmet sunacak yeterlilikte olması gerekmektedir. Firmamız bu anlamda birden fazla kurumun temizlik hizmetlerini sürekli bir şekilde sunabilecek durumdadır.

Kurumsal Temizlik Hizmetinde Personel İstihdamı

Firmamız kurumsal temizlik şirketleri içerisinde en geniş personel sayınsına sahip şirketler arasında yer almaktadır. Ve firmamız bünyesinde istihdam edilmende önce hem sıkı bir işe alma ve eğitim faaliyetlerine tabi tutulmaktadır. Bu anlamda kurumsal temizlik hizmetlerinde görev yapan personellerimiz nöbet usulüne uygun çalışma şartlarına uygun kişilerden seçilmektedir. Ayrıca sunduğumuz kurumsal temizlik hizmetlerinin denetimi ve kalite kontrolü şirket bünyemizdeki personeller tarafından periyodik olarak ve büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Bizim için hizmet sunduğumuz kurumlara bakış açımız kendi iş yerimizden farksızdır. Ve hizmet kalitemizde bu sebeple hep en yüksek seviyede yer almaktadır.