Hizmetlerimiz

Günlük hayatta ev ve iş yerlerimiz başta olmak üzere bulunduğumuz bütün mekanlarda vazgeçilmez eşyalardan olan koltuklarımız sadece oturmak amaçlı değil bulunduğum mekanın dekorasyonu açısından da çok önemli olan dekoratif bir eşya olduğu için büyük bir özenle seçilmekte ve büyük bir özenle kullanımı gerçekleşmektedir. Ne kadar dikkat edilirse edilsin sürekli kullanımda olduğu için koltuklar belli bir süre sonra kirlenmektedir ve periyodik olarak koltuk yıkama işlemi gerçekleştirilemediği takdirde koltuk üzerindeki kirler giderek koltuğun derinliklerine kadar işlemektedir. El ile yapılan koltuk temizliği yüzeysel olarak etkili olsa bile derinlemesine bir temizlik imkanı olmadığı için koltukların iç kısımlarında bu kir tabakaları zaman içerisinde kalıplaşmaktadır. Bu yüzden temizlenmesi çok zahmetli olan koltuk yıkamaişlemi profesyonel olarak bu işi yapan firmalardan yardım alınarak yapılmalıdır. Bu sayede zahmetli olan bu iş el değmeden profesyonel bir şekilde yapıldığı için hem zamandan kazanıp hem de yorulmayacağınız için enerji kaybından da kurtularak sevdiklerinizle ve ailenizle daha çok vakit geçirme imkânına sahip olabilirsiniz. Bu yüzden profesyonel olarak koltuk yıkama hizmeti veren firmamız her zaman siz kıymetli müşterilerine gereken desteği vermek için sabırsızlıkla beklemektedir. Firmamızın sunmuş olduğu ayrıcalıklı koltuk temizleme işlemlerinden siz de çok basit bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Firmamız tarafından daha önceden müşterimizin belirlemiş olduğu randevu tarihinde belirlenen adrese gidilir. Yerinde koltuk yıkama hizmeti veren firmamızın personelleri önce koltuğu ıslatarak özel koltuk yıkama şampuanı ile bol köpük yaparak koltuğu baştan sona yıkar. Bir süre uygulanan köpüğün koltuğun derinliklerine işlemesi bekledikten sonra koltuktaki kirlerin yumuşayarak koltuk yüzeyine çıkmasının ardından bu iş için özel olarak tasarlanmış olan yüksek çekim gücüne sahip olan vakumlu koltuk yıkama makinaları ile koltuktaki pis su çekilir ve koltuk kurumaya bırakılır. Kısa bir süre sonra kendiliğinden kuruyan koltuklar birkaç saat içerisinde tekrar kullanıma hazır hale gelir. Eğer yıkama işleminin ardından koltuk üzerinde hala çıkmayan inatçı lekeler yer alıyorsa özel leke çıkarıcı materyaller uygulanarak yapılan müdahele ile koltuk üzerindeki leke tamamen çıkarılır. Firmamızın hizmetleri %100 firma garantisi kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Koltuk yıkama firmamız hakkında

Koltuk yıkama firmamız hakkında uzun yıllardır tecrübesi ile başarılı bir şekilde koltuk yıkama hizmeti veren firmamız sahip olduğu tecrübe ile hizmet sunduğu bölgede sektöre yön veren firmalardan biridir. Firmamız bütün müşterilerine aynı ayrıcalıklı hizmeti sunmakta olduğu için herkes tarafından takdir edilmektedir ve sıkça referans gösterilerek tavsiye edilmektedir. Firmamızı taklit etmeye çalışan sözde koltuk temizleme ihtiyaçları için hizmet verdiğini iddia eden firmalara itibar etmeyiniz. Siz de firmamız tarafından sunulan ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanarak koltuk temizleme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.