Hizmetlerimiz

İnşaat hizmetlerinden sonra evlerde oluşacak kirlilikten dolayı inşaat sonrası temizlik ihtiyacı günümüzde en çok talep gören temizlik hizmetleri arasındadır.

Günümüzde yeni yapılan bina inşaatlarından sonra ayrıca ev ve binalarda yapılan yenileme çalışmalarından sonra yapılacak temizlik hizmetleri hem zor hem de oldukça profesyonellik gerektirmektedir. Firmamız tarafından sunulan inşaat sonrası temizlik hizmetleri profesyonel çalışanlarla ve profesyonel ekipmanlarla yapıldığından dolayı yüksek kaliteli, sorunsuz ve hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Bu hizmette hız ve kullanılan ekipmanlar çok önemlidir. Çünkü inşaat yapılırken kullanılan malzemeler hızlı ve profesyonel bir şekilde temizlenmezse kalıcı bir hale dönüşme riski oldukça artmaktadır.

Firmamız tüm temizlik hizmetlerinde olduğu gibi inşaat sonrası temizlik hizmetlerini de sayısal anlamda yeterli personel gücü ile hem de ekipman ve temizleyiciler anlamında oldukça kaliteli bir ürün çeşitliliği ile gerçekleştirmektedir. Bu anlamda temizlik sırasında bazı kir ve lekeler kimyasal temizlik malzemelerinin kullanılması gerekmektedir. Firmamız kimyasal temizlik ürünlerini etkili ve güvenli kullanabilme becerisine personel kadrosu ile hizmet sunmaktadır.

Profesyonel İnşaat Sonrası Temizlik İşlemleri

İnşaat sonrası temizlik işlemleri yoğun bir dikkat, hız ve profesyonelliği olması gerektiği bir hizmettir. Bazıları için inşaat sonrası temizlik hizmeti basit gibi görülse de tam tersi en özellikli temizlik hizmetleri arasında yer almaktadır. Özellikle alan en kadar büyürse gerekli olan personel sayısı da artacaktır. Bu sayıyı da en iyi ve en hızlı şekilde bu hizmeti sunan temizlik firmaları karşılamaktadır. Özellikle sadece inşaat sonrası temizlik için kullanılan ekipman ve temizlik malzemeleri sayesinde yapılan iş oldukça kaliteli ve güvenli olmaktadır. Ayrıca bazı kirlerin çıkması için gerekli olan kimyasal temizlik malzemeleri ve bunların güvenli şekilde kullanılması için gerekli ekipman sadece profesyonel firmalarda yer almaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Fiyatları

Firmamız tarafından sunulan inşaat sonrası temizlik hizmetleri için belirlenen fiyatlara temizlik yapılacak alanın büyüklüğü ve kirliliğin boyutu ile birlikte temizlikte görev yapacak personel sayısı etki etmektedir. Bu anlamda kaliteli, profesyonel ve hızlı temizlik hizmetini en uygun şartlarda garantili olarak sunmaktayız.