WhatsApp
0555 732 87 00

Fabrika Temizliği

Seri üretim faaliyetlerine sahip olan ve birçok farklı makine türü bulunan fabrikalar, genellikle vardiyalı çalışma sistemi ile yürütülür. Dolayısıyla hem makineler aktif olarak sürekli çalışır hem de insanlar nefes alıp üretim faaliyetlerinde rol alır. Bu doğrultuda fabrikalar, insanların oluşturdukları çöplerden ve makinelerin çalışmasından dolayı etrafa yayılan kirlerden kaynaklı olarak temizlik gereksinimi duyarlar. Fabrikalarda çalışma konforunu yüksek tutan ve ortamın da temizliğinin oluşmasını sağlayan fabrika temizlik süreçleri, alanında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Life Temizlik olarak fabrika temizliği de dahil olmak üzere birçok farklı alanda temizlik hizmet veriyoruz.

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

Fabrikaların temizlik sürecine başlanmadan önce fabrikanın dizaynı ve kaç bölümden oluştuğu incelenir. Ardından ortak kullanım alanları öncelikli olmak üzere tuvaletler, üretim alanları, yönetim ofisi ve mutfak gibi bölümler ayrı biçimde temizlenir. Her bölge için kullanılacak olan temizlik gereçleri farklı olacak şekilde seçilmelidir. Bir bölgeye temas eden herhangi bir temizlik malzemesi başka alanda tercih edilmemelidir. Büyük dikkat ve özen gerektiren fabrika temizliği işleminde firmamızın sunduğu kalite ve konfordan yararlanmak istiyorsanız Life Temizlik’i deneyimleyebilirsiniz.

En Etkili Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği konusunda alanında uzman temizlik ekiplerimiz ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yüzlerce kişinin gün içerisinde saatlerini geçirdiği fabrikalarda hem işverenlerin hem de çalışanların sağlığını ön planda tutuyoruz. Bu doğrultuda hızlı ve kısa süre içerisinde detaylı bir temizlik süreci planlaması yapıyoruz. Fabrika temizlik süreçlerinin başarıyla sonuçlanması için detaylı ve özenli bir uygulama süreci gerekir. Bu sebeple de profesyonel anlamda yardım alınmasının önemi oldukça büyüktür. Life Temizlik olarak fabrikaların temizliği hususunda alanında tecrübeli ve etkili ekipler ile çalışıyoruz.

Fabrika Temizliği için Gerekli Olan Malzemeler

Fabrika temizliği, alanında uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Çünkü iş yükü bakımından incelendiği zaman ekip halinde bir çalışma sistemi ile yapılmalıdır. Ayrıca fabrika içerisinde çalışan ve saatlerini geçiren insanların sağlığı söz konusu olduğu için büyük bir titizlikle uygulanmalıdır. Bu nedenle kaliteli ve güvenilir hizmet veren bir firma ile anlaşılması oldukça önemlidir. Firmaların eksiksiz malzeme ve ekipmanla fabrika alanına gelmesi gerekir. Endüstriyel temizlik gereçleri ve kombine yer yıkama makinesinin bulunması, fabrikaların temizliğini daha konforlu hale getirir.

Fabrika Temizliği Periyotları

Fabrika temizlik işleminin belirli periyotlara bağlı olarak uygulanması gereklidir. Fabrikanın düzenli aralıklarla temizlenmesi, sürekli hijyenik ve titiz bir ortamın oluşması ile beraber çalışanların sağlıklarının da korunmasını sağlar. Böylelikle fabrika içerisinde görevli olan personellerin tamamı daha verimli bir şekilde çalışabilir. Fabrika temizlik işleminin belirli kontrol aşamaları ve planlar doğrultusunda yapılması da süreç boyunca herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılması ihtimalini en aza indirger. Life Temizlik ailesi olarak hem sunduğumuz hizmet kalitesi hem de geniş fiyat skalasıyla müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.