WhatsApp
0555 732 87 00

Cafe Koltuk Yıkama

Pek çok kişi tarafından sıklıkla ziyaret edilen cafeler hem yaz hem kış aylarında vazgeçilmez adres olur. Yiyecek ve içeceklerin tüketildiği bu yerlerde oturma bölümü olarak dizayn edilen koltuklar, kolay bir şekilde kirlenir. Bu nedenle de kimi zamanlarda cafe koltuk yıkama işlemi gerekli görülebilir. Hızlı ve kaliteli biçimde bulundukları yerde sabit olarak temizlenen koltukların yıkanması ve kuruması yalnızca saatler içerisinde halledilir. Kaliteli materyaller kullanılarak gerçekleştirilen koltuk yıkama işlemi ile birlikte koltukların tamamı ilk günkü görünümüne ve renk canlılığına ulaştırılır. Life Temizlik ailesi olarak cafe koltuk yıkama da dahil olmak üzere birçok farklı temizlik işlemini alanında uzman ve deneyimli ekiplerimiz aracılığıyla yapıyoruz.

Cafe Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Cafe koltuk yıkama işlemi vakumlama sistemi tercih edilerek uygulanır. Bu uygulama sürecinde güçlü leke sökücüler ve zararsız kimyasal malzemeler kullanılır. Life Temizlik firması olarak cafelerde koltuk yıkama işleminde güçlü sanayi tipi makineleri tercih ediyoruz. Bir oturma grubunun temizlik süresi ortalama 45 dakika ile 1 saat aralığında olur. Her koltuk türü için kullanılması gereken temizlik ürünü farklıdır. Koltukların kumaş türüne ve kir oranına göre belirlenen leke sökücüler koltuk üzerinde eşit olacak şekilde dağıtılır. Ardından vakumlama araçlarıyla yıkama işlemi gerçekleştirilir. Koltukların kuruması ise hava durumuna bağlı olarak 3 ile 7 saat aralığında değişiklik gösterir. Life Temizlik olarak sunduğumuz kaliteli hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Cafe Koltuk Yıkama Hizmeti

Cafe koltuk yıkama hizmeti kapsamında oturma grubu, kanepe ve tekli koltuk temizliği yapılır. Temizlik ekipleri, alanında uzman kişilerden oluşur ve temizlik süreci boyunca oldukça dikkatli ve titiz bir tutum sergiler. Kumaş türlerine göre koltuk yapılarına, renklerine ve görünümüne herhangi bir zarar vermeden tamamlanan temizlik süreci; hızlı ve konforlu bir biçimde ilerler. Koltuklar için doğru temizleme teknikleri ve doğru temizlik materyallerin tercih edilip uygulanması oldukça önemlidir. Koltuk yıkama işlemi ile koltukların içerisine işleyen toz ve bakterilerin tamamen yok edilmesi hedeflenir. Siz de Life Temizlik aracılığıyla kaliteli, güvenli ve bütçe dostu koltuk yıkama hizmetini deneyimleyebilirsiniz.

Profesyonel Cafe Koltuk Yıkama

Cafe koltuk yıkama işlemlerinin profesyonel ve deneyimli ekipler dahilinde planlanıp uygulanması oldukça önemlidir. Doğru adımların takip edildiği ve doğru temizlik gereçlerinin kullanıldığı koltuk yıkama süreçleri sonunda temizlenen koltukları ilk günkü görünümlerine ulaşırlar. Cafe gibi mekanlarda kullanılan koltuklar içecek dökülmesi ve yiyecek lekesi sürülmesi gibi nedenlerden kaynaklı olarak sıklıkla kirlenir. Bu sebeple bu koltukların düzenli aralıklarla yıkanmasının ve gerekli temizlik işlemlerinin yapılmasının önemi oldukça büyüktür. Cafe koltuklarının yıkanmasında dikkatli ve detaylı bir temizlik süreci olmalıdır. Life Temizlik olarak alanında uzman ve tecrübeli ekiplerimiz ile başarılı şekilde koltuk yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.