WhatsApp
0555 732 87 00

Boş Ev Temizliği

Boş ev temizliği, diğer temizlik seçeneklerine göre daha zordur. Genel olarak inşaat pisliğinin durduğu yeni evlerde bu işlem, insanları fazlasıyla zorlar. Boş evlerin temizliği, son derece detaylı bir çalışma gerektirir. Derinlemesine nüfuz etmiş lekelerin özel deterjanlarla ve büyük oranda çaba gösterilerek çıkarılması gerekir. Life Temizlik ekibi olarak bu konuda da müşterilerimize etkili çözümler sunuyoruz.

Boş Ev Temizliği Aşamaları

Boş ev temizliği, farklı aşamalardan oluşur. Bir insanın tek başına boş ev temizliği yapması uzun zamanını hatta günlerini alır. Bu nedenle Life Temizlik gibi profesyonel bir ekipten yardım alınması gerekir. Boş ev temizliği hizmetimizi verirken uyguladığımız Aşamaları kısaca şu şekildedir;

  • Mutfak; İlk etapta kaba pisliği alırız. Ardından yerleri ve camları detaylı biçimde temizleriz. Sonrasında mutfak dolaplarını ve buzdolabının hijyenik hale getiririz. Kalan beyaz eşyaları temizleriz.
  • Salon; Kaba pisliğini güzelce alırız. Hem yerleri hem de camları son derece titiz bir şekilde silip temizleriz. Ardından klima ve avize gibi dekor eşyalarının temizliğini yaparız.
  • Banyo; Ortamın kaba pisliğini arındırırız. Yerleri ve fayansları güzelce yıkayıp sileriz. Ardından banyo dolaplarını ve aynalarını özel deterjanlar ile temizleriz. Son olarak da varsa duşa kabini ve klozetin yıkayıp hijyene kavuştururuz.
  • Yatak odası; İlk olarak mevcut pislikleri alırız. Yerleri ve camları, lekeleri çıkacak şekilde iyice silip temizleriz. Eğer varsa gömme dolabın hem içini hem de dışını temizleriz. Avize ve klima gibi dekor eşyalarını hijyenik hale getiririz.
  • Diğer alanların temizliği; Evin giriş kısmında yer alan dolapların hem iç hem de dış yüzeylerini temizleriz. Kapıları ve kapıların kollarını sileriz. Aydınlatma kontrol panelleri yani prizleri temizleriz. Son olarak da dış kapıyı güzel bir şekilde sileriz.

Boş Ev Temizliği Süreçleri Nasıldır?

Boş ev temizliği işleminde farklı aşamalar bulunur. Öncelikle uzman ekibimiz tarafından uyguladığımız bir keşif süreci ile beraber temizliği başlatırız. Bu noktada temizlik için gerek duyulan malzemeleri hazırlanır. Bu sırada ekibimiz temizlik işlemi için hazır biçimde bekler. Kullandığımız makinelerin sahip olduğu teknoloji, hem başarılı hem hijyenik hem de pratik sonuçlar almamızı sağlar. Boş evlerin temizliği, son derece kapsamlı bir süreçtir. Sahip olduğumuz ekipmanlarımız ile birlikte kısa süre içinde oldukça kaliteli bir hizmet ortaya koyarız.

Boş Ev Temizliği Fiyatları

Boş ev temizlik fiyatları, bu hizmeti almak isteyen kişilerin karar verme sürecine doğrudan etki eder. Evin büyüklüğü gibi unsurların tamamı fiyat aralıkları üzerinde büyük oranda rol sahibi olur. Piyasa genelinde bu konuda ortalama bir rakam söz konusudur. Life Temizlik ekibi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti, en avantajlı rakamlar ile sunmayı amaç edinerek çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bütçe dostu fiyatlarımızı ve geniş temizlik hizmetlerimizi öğrenmek için bizi her zaman arayabilirsiniz.